• Чи потрібно заповнювати вертикальні шви в кладці з керамоблока Кератерм?

  ✔️ Ні не потрібно. Вертикально блоки Кератерм кріпляться за рахунок «пазо-гребневого» з'єднання. Всі характеристики блоків Keraterm досліджувалися без заповнення вертикальних швів розчином.

 • Які розчини використовують для кладки керамоблоков Кератерм?

  ✔️ Для кладки керамічних блоків Кератерм можна використовувати теплоізоляційні або звичайні цементні розчини марки М-35. Рекомендуємо використовувати теплоізоляційну суміш BAUWER М 700

 • Чим штукатурити керамоблок Кератерм?

  ✔️ Стіни з керамічних блоків Кератерм можуть бути оштукатурені будь-якими розчинами. Для цього торці блоків мають спеціальні технологічні пази.

 • Що являють собою софіти?

  Ці елементи виробляють спеціально для того, щоб підшити покрівлю. Матеріалами для виготовлення можуть бути ПВХ, метал, вініл, мідь, алюміній. Колірна гамма софітів дуже велика тому підібрати потрібний колір не буде великою проблемою. Планки, профілі і фаски є добірними елементами для софітів, які можуть бути також з перфорацією або без. Їх монтаж проводиться досить швидко і легко. Якщо софіт виготовлений з оцинкованої сталі, то для його різання необхідно використовувати інструмент, який використовується для монтажу профнастилу. При інших матеріалах для установки можна використовувати будь-який інший інструмент.

 • Як підшити звис горизонтально?

  Якщо кут нахилу великий, то рекомендується застосовувати даний спосіб підшивки. Труднощів при реалізації підшивки своїми силами виникнути не повинно, але в будь-якому випадку можуть бути нюанси. Перш за все необхідно виготовити короб, до якого буде кріпитися матеріал для підшивки. Потрібно звернути свою увагу, що від стінки повинна буде відводитися волога або зібрався конденсат на певну відстань. Для реалізації даної умови необхідно створити ухил за допомогою бруска, який прибивається до стіни на 50 мм вище від бруска кріплення по зовнішній стороні. Коли кути покрівлі та будинки з'єднується за допомогою дошки і ширина звису складає більше 0,5 метрів необхідно прикріпити поздовжній брусок посередині схилу та добірні елементи, а потім зашити короб. Все можна конструювати своїми силами, напрямок панелей може бути різним.

 • У якому порядку потрібно підшивати звіси по кроквяних ніг?

  Якщо образка торців крокв проведена рівно, даний спосіб підшивки НЕ буде складним. Також даний спосіб підшивки рекомендується для пологих дахів, коли кут нахилу і ширина звису складає не більше 0,5 м. До крокв кріпиться обрешетка, а потім на підшивку матеріал. В якості матюкала підшивки можна використовувати: сайдинг з металу або ПВХ, дошку, софіт і д.р. Розкладка матеріалу здійснюється тільки поперек. Важливо підготувати обрешітку для кріплення.

 • Які розрізняють види підшивки звису?

  Варіантів підшивки існує безліч. Вони різняться в залежності від матеріалу, способу кріплення, по конструкції - два варіанти. За підшиваючи, яка залежить від кута, існує два способи: - Площини карниза і покрівлі паралельні один одному; - Площини карниза розташовані перпендикулярно стіні. У такому випадку необхідна лати для короба.

 • Як виконати обробку скатів з торця?

  Незахищені місця і елементи є і у карнизного, і у фронтоном ската. Це закінчення крокв або обрешітки, які необхідно захищати від вологого середовища і зберегти їх гарний вигляд. Для цього необхідна установка водостічної системи уздовж ската, яка захистить покрівлю від дощу. Реалізація захисту даних елементів - це і є обробка кромки. Дана робота виконується в залежності від того, яка покрівля встановлена, від геометрії звисів і д.р. Зазвичай дана задача вирішується ще на етапі покупки покрівельного покриття, будівельник презентує типові рішення, але потім їх необхідно буде встановити і навіть підігнати під звис. Перед тим як приступити до робіт по підшивці звисів потрібно торці, які виступають, вертикально обрізати по лінії. Все це для того, щоб зрізи були розташовані в одній площині, як правило ця плосвкость повинна розташовуватися паралельно стіні. Потім зрізи в місцях кріплення лобової дошки обв'язують дощечкою. Лобова дошка може виготовлятися з дерева або з металу. Яку дошку вибрати залежить від типу матеріалу для покрівлі. На неї кріплять водостічну систему. Кінці обрешітки фронтоном схилу, як і у карнизного, обрізаються по лінії. Вона, як і лінії другого ската, так само розташовується в одній площині, яка паралельна площині стіни. Лобова дошка прикріплюється до торців ската, як і у карнизного звису. Знову ж від покриття покрівлі залежить чи буде верхній торець прикритий покрівельним матеріалом або закриватися торцевої планкою.

 • Які обов'язкові вимоги необхідно дотримуватися при підшивки звисів?

  До обов'язковому виконанню можна віднести наступні вимоги: 1. У вентиляційного ската повинні бути отвори площею не менше 1/500 частини від вентильованого поверхні ската. Діаметр можна збільшити за умови, що покрівельне покриття герметично (основа з бітуму, фланець). 2. Для забезпечення захисту поглиблень і відстаней в підшивці потрібно використовувати покриття у вигляді сітки, щоб уникнути проникнення сміття, гризунів і птахів.

 • Як забезпечити приплив повітря під час установки звисів даху?

  Можна виділити кілька способів: Щоб забезпечити вентиляцію між стіною і карнизом залишають зазор, званий збірники повітря. Даний метод застосовують для дахів з профнастилу, металопрофілю та при установці металевих софітів або з ПВХ, сайдингу, елементів з деревини. Зазор 6-12 мм залишають при використанні металевих матеріалів, а для дерева 10-20мм., Так як піддається коливанню температур. Готові вентиляційні решітки встановлюються при використанні матеріалів цілісного листа і панелей. Якщо для підшивки використовуються дошки, то між ними залишають відстань 5-10мм. Так само можна застосовувати готові софіти або софіти з перфорацією. Вони можуть виготовлятися з металу або ПВХ.

 • У чому відмінність звисів даху і які вони бувають?

  У похилому даху може бути два види звисів. Карнизними називають такі звіси, які встановлені по горизонталі на нижній частині схилу. Похилі ж примикають до фронтону будинку і встановлюються на всі боки ската. Ширина схилу становить від 0,4 до 1 метр. Їх встановлюють по всій довжині. Скала звис є нижньою частиною ската і забезпечує надходження повітря на горище, якщо покрівля холодна, або надходження повітря до коника у мансардної покрівлі через вентиляційні отвори. Шляхом організації повітрообміну горище нічого очікувати вологій, і система крокв буде вентилюватися. При цьому з покрівлі, мансардного утеплювача виводиться конденсат і пар завдяки вентиляції підпокрівельного простору.

 • Для чого потрібні звіси і що це таке?

  Виступаюча за вертикаль фасаду частина даху називається звисом. Він служить захистом від атмосферних опадів для фасаду і фундаменту. Наявність схилу покрівлі вирішує цілий ряд питань пов'язаних з гармонійної роботою всього покрівельного пирога. Наприклад - якщо звис не передбачений, то зросте ймовірність зриву крові через сильний вітер. Крім того, буде потрібно додаткові кошти для облаштування провітрювання кроквяної системи, щоб уникнути її швидкого виходу з ладу.

 • Чи встановлюється після установки водостоку його обігрів?

  Так, установка обігріву виробляється на повністю готову покрівлю та водостік.

 • Коли потрібно встановлювати водостік?

  Виділяють два способи установки водостоку. Установка на вже встановлену покрівлю або на дах без неї. При дотриманні умов монтажу покрівлі ми рекомендуємо до монтажу покрівлі виробляти монтаж водостічної системи.

 • Яка прерогатива відсотків із пластику?

  Термін експлуатації відсотків із пластику може обчислюватися десятками років, вони не багато важать і стійкі до корозії і механічних пошкоджень, їх легко монтувати і не потрібно додатково піклуватися про відхід при експлуатації. І найважливіше перевагу для споживача - не дорога ціна.

 • Коли виникає необхідність у водостічної системи пропускати підвищену кількість вологи?

  Зазвичай діаметр труб водостоку складає 68-90 мм., Розмір перетину жолоба 120-130 мм. Дані розміри застосовуються для стандартних об'єктів в котеджному, одноповерховому будівництві. Підвищена пропускна здатність становить 100 або 150 мм. Даний варіант ідеально впишеться в проект, де скати мають велику довжину і площу, так само можна застосувати для комерційних об'єктів або котеджів.

 • Як довго прослужать системи водостоку?

  Термін експлуатації, який вказують популярні виробники, становить в середньому 10 -50 років. При цьому реальний термін може бути набагато більше.

 • Що краще пластикові або металеві водостоки?

  І пластикові та металеві водостоки функціональні і надійні, у них немає суттєвих відмінностей. В процесі експлуатації вони здатні витримати механічний вплив. Оцинковане захисне покриття у сталевих водостоків захищає від іржі. Полімерні не зазнають вологи. Установка і тих, і інших здійснюється однаково.

 • Чи можливо забезпечити захист труб від потрапляння сміття і не допустити засмічення воронок для водостоку?

  Найкращим варіантом є придбання сітки-павука. Її вставляють в воронку, і вона блокує потрапляння сміття. Також її легко зняти і очистити від засмічень. У більшості виробників вона є в асортименті, так само зробити покупку можна в нашому інтернет магазині.

 • Які проміжки необхідно дотримуватися між кронштейнами і тримачами труб?

  Максимальний проміжок між кронштейнами становить 1 метр. В основному використовують крок 0,5-0,6 м. Якщо площа покрівлі більша, то виникає необхідність в додаткових гаках, які кріпляться у воронок і в місцях з'єднання жолоба. Відстань між власниками має становити один або півтора метра. Так само для кріплення труби потрібно не менше двох хомутів. Також хомути додатково встановлюються в місцях з'єднань.