26.01.2015

Цегла ручного формування від ТМ Engels

цегла ТМ Engels купити в Києві.Фасади, облицьовані цеглою - це один з найпоширеніших варіантів при виборі матеріалу для захисту основної стіни і її декоративного оздоблення. Причини, за якими вибір зупиняється на облицювальній цеглі, досить прості і прозаїчні - міцно, надійно, довговічно, красиво і привабливо. Тим більше, що облицювальна цегла має цілий ряд різновидів, а саме: лицьову цеглу, клінкерну цеглу та цегла ручного формування. Саме останній вид цегли з вище наведеного переліку є преміум сегментом на ринку облицювальної цегли. Це пояснюється наступними причинами:

Про торгову марку Engels

цегла ТМ Engels купити в Києві. Фто і ціна на цеглу ТМ EngelsУ даній статті ми зупинимося на цеглу ручного формування ТМ Engels. Дана торгова марка вже більше ста років випускає цеглу та бруківку. Це сімейний бізнес, який ретельно піклується про якість продукції, що випускається. Територіально заводські & nbsp; потужності знаходяться на території Голландії, в містах Panningen і Oeffelt. На заводах встановлено новітнє обладнання, яке дозволяє випускати продукцію високої якості, що відповідає європейським нормам. Компанія & nbsp; приділяє цьому питанню великого значення, на виробництві встановленопередові конструкції печей і енергозберігаюча система сушки. В якості сировини використовуються високоякісна глина з місцевих кар'єрів.

Чому ми пропонуємо цегла ТМ Engels

Відповідь на це питання лежить на поверхні. Цегла, що випускається під цією торговою маркою, має велику кольоровою гамою, що дозволяє замовнику вибрати той варіант цегли ручного формування, про який він давно мріяв. Крім того на вибір покупця пропонується два типорозміру цегли DF (розмір 210х100х65, витрата на метр квадратний 58 штук з урахуванням шва) і WF (розмір 210х100х50, витрата на метр квадратний 75 штук з урахуванням шва) . Ще раз повторимося з приводу якості, даний цегла відповідає європейським і світовим нормам якості.

 

Окремо виділимо наступний пункт - наявність цегли цієї торгової марки в місті Києві . Ми постійно підтримуємо асортимент найпопулярніших моделей цегли, таких як: Escorial, Imperial, Tiffany, Royal Emmerald, Onega, & nbsp; Koper Roodbont . Це важливо з причини того, що в 95% випадків цегла замовнику завозиться під замовлення термін поставки від двох тижнів в кращому випадку. Крім того, якщо допущена помилка при прорахунку цегли, це назад необхідно чекати завезення наступного замовлення.