20.01.2022

Встановлення покрівлі взимку

У яку пору року найкраще розпочати монтаж покрівлі?

У яку пору року найкраще розпочати монтаж покрівлі?Традиційно, піком будівельного сезону вважається літо. Попит на будматеріали в цю пору року найвищий, як і ціни на них. Проте технічно обмежень на монтаж покрівлі в холодну пору року не так вже й багато. Взимку монтаж даху виконується за тим самим алгоритмом, що й улітку. Але необхідно враховувати температуру повітря, вологість, опади, кліматичні умови.

  1. Температура нижче -15-25 градусів. Це граничний показник, у якому замерзає більшість мастик, гнучких матеріалів. Наприклад, переохолоджене дерево кроквяної системи при морозі від -20 стає тендітнішим, може тріснути.
  2. Снігопади, зливи. Логічно, що працювати в цих умовах некомфортно і потрібно перечекати, поки опади припиняться.
  3. Вітер. Він може вирвати з рук невеликий та легкий лист металопрофілю. При швидкості вітру вище 15 м/с роботи необхідно зупинити.

Як правило, встановлення покрівлі взимку — вимушена міра. Ще один мінус цього сезону — короткий світловий день. Але, при необхідності, можна вирішити це питання додатковим підсвічуванням робочого місця.

Які види робіт з монтажу покрівлі можливі у зимовий період

Якщо враховувати загальну зимову специфіку, ви можете не відхилятися від графіка робіт з будівництва будинку і монтувати дах взимку. Технологія укладання покрівлі взимку не змінюється, важливо враховувати лише кліматичні особливості та властивості матеріалів.

Покрівельний пиріг

Взимку можна вільно встановити кроквяну систему, гідро-пароізоляцію, утеплення, крокове обрешітування.

Враховуємо верхнє покриття

Тип верхнього покриття покрівлі Чи можна працювати з матеріалом взимку
Металочерепиця +
Профнастил +
Керамічна черепиця +
Бітумна черепиця температура повітря для роботи не нижче -5 °С
Ондулін температура повітря для роботи не нижче + 5 °С

Монтаж покрівлі у зимовий період - СтаттіМеталочерепиця Виносить примх природи добре - не покриті тріщинами, не стає крихким від спеки, морозу, опадів. Робоча температура для монтажу від -50 DO + 120 ° С Продукт не горить, не вимагає спеціальних пристроїв і додаткового захисту для установки в зимовий період. Проте, вважають втрату легких і сильний порив вітру може легко вирвати їх з рук.

Натуральна черепиця Міцний, зносостійкий матеріал з мінімальним поглинанням води. Він використовується в широкому температурному діапазоні. Морозостійкість керамічної плитки 150 циклів. Він може бути розміщений на даху, навіть з сильним вітром, вага плити не дає продукт ковзання. Проте, високий вага елементів накладає підвищені вимоги до підготовки системи в оренду.

Композитна черепиця Матеріал являє собою середнє між металевими виробами та бітумною черепицею. Ви можете працювати з ним при температурах від -10 ° C до + 35 ° С Але зверніть увагу на умови зберігання листів і аксесуарів. Вони зберігаються в добре вентильованому і сухому приміщенні при температурі до -5 °С.

Ондулін. Мінімально допустима температура монтажу Ондулін + 5 ° С У мороз, стає крихким, як це зроблено на основі бітуму. При будь-якому навантаженні і навіть під час забивання, нігті під час заморозків можуть лопнути. Матеріал не рекомендується укладати в спеку, він розм'якшується.

М'яка покрівля Хоча виробники додають анти-massorous модифікатори до бітумної композиції, досвідчені будівельники кажуть, що робота з м'яким дахом вимагає особливої ​​майстерності. У Клауса, бітумна Dubets, крихти. Укласти м'яку покрівлю взимку, матеріал тепло в теплі, а також використовувати фен при роботі на даху. Таким чином, робота виконується тільки взимку професіоналів, якщо потрібно терміновий ремонт даху. Звичайно, це дорого.

Що ускладнює установку даху в зимовий період

Що ускладнює установку даху в зимовий періодНайчастіше, дефекти даху з'являються з неправильними розрахунками, невідповідними матеріалами і установками неякісних. І сезонність є комплементарним фактором, але не основний.

Якщо ви вирішили виконати зиму прокладки, враховувати погодні особливості, укладка технології, технічні вимоги для монтажу і зберігання певних матеріалів. Для монтажу в холодну пору року, високий професіоналізм потрібно від майстрів.

Чому вигідно купувати будівельні матеріали взимку

Безсумнівний плюс взимку дизайн є приємною ціною і знижок на покрівельних матеріалах і аксесуарах. Взимку попит з них різко знижується, так що ви можете купити покрівельні матеріали за найнижчою ціною і отримати місце для зберігання в якості бонусу від виробника.

Найнижчі ціни на будівельні та оздоблювальні матеріали є січень / лютий. Але не забудьте взяти товари з колекцій з запасом і вважають, що влітку діапазон більше схожий більше.