24.05.2019

Тротуарна плитка з бетону - облаштовуємо будь-який ландшафт

Ландшафт є особою вашого будинку і дуже важливо облаштувати його красиво, тому необхідно обміркувати все до дрібниць. Крім саду і клумб також варто звернути увагу і на інші деталі, а саме на те як ви розташуєте всі доріжки і проходи на своїй ділянці.

Тротуарна плитка також грає важливу роль в загальній картині ландшафтного дизайну.

Переваги бетонної тротуарної плитки

Бетонна тротуарна плитка. Фото, статтіТротуарна плитка з кожним роком набирає популярність і все більша кількість покупців віддає перевагу бетонній плитці. Тому що вона:

На відміну від асфальту в жарку погоду бетонна плитка не розм'якшується і не виділяє в атмосферу шкідливих речовин. Бетон неймовірно міцний і ультрафіолетовими променями його структуру порушити неможливо. Така тротуарна плитка виробляється з екологічно чистих інгредієнтів.

Різноманітність форм, розмірів і кольорових рішень вражають уяву дизайнерів. Широкий асортимент дозволяє втілювати в життя навіть найсміливіші фантазії. За допомогою бетонних плит ви зможете створювати цікаві композиції і зробити ваш ландшафтний дизайн унікальним.

Ще однією головною перевагою такого матеріалу є хороша пропускна здатність. Після дощу ви не побачите на поверхні ніяких калюж. Вода з легкістю проходить між плитами при цьому вони не втрачають своєї структури і щільно сидять на своїх місцях. Вам не варто побоюватися, під плитою грунт сильно не розмиється. Тому крім цікавого дизайну плити мають ряд корисних переваг.

Ще один доказ на користь довгого терміну експлуатації можна назвати багаторазове використання після демонтажу. Це дуже зручно і дозволить заощадити ваші кошти. Наприклад, якщо вам знадобиться прокласти труби або перенести доріжку в інше місце, плити потрібно акуратно зняти і потім покласти заново.

Від акуратного демонтажу їх якість залишиться незмінною. Матеріал міцний і не поб'ється, здатний витримувати величезні маси навіть після зняття покриття. Ви можете не бояться ставити на плитку машину або якийсь важкий вантаж, плита не деформується при будь-яких навантаженнях.

Бетонні плити мають імунітет до змін погодних умов і хімічних елементів.

Види тротуарної плитки з бетону

Властивості і форма плити безпосередньо залежить від того яким способом вона була виготовлена:

Перший спосіб виготовлення плитки відрізняється швидкістю і масовим виробництвом. Бетон змішується з водою і висихає. Можна сказати, що це класичний спосіб виробництва. Ним користуються вже дуже давно і він продемонстрував свою надійність.

Другий спосіб виготовлення дуже схожий з першим, але технологія трохи змінилася. Бетон змішаний з водою заливають у форму, а вже потім цю форму піддають вібраціям для видалення надлишків води. Плита виготовлена таким способом має багато властивостей. Вона неймовірно міцна і витримує будь-які навантаження, стійка до підвищеної вологості та морозів. В основному подібну плитку використовують для укладання тротуарів і під'їзних доріжок.

Вібролиття найкраща з технологій з виробництва бетонних плит. У стандартну суміш з бетоном додаються фіброволокна, далі все заливається в форми, зайва волога видаляється за допомогою вібрацій після цього плиту сушать. Але стелити на проїжджій частині її варто, може не витримати постійних сильних навантажень. Бетонну плиту виготовлену способом вібролиття монтують на пішохідних, садових і паркових доріжках.

Бетонна тротуарна плитка відмінне рішення для застилу будь-яких поверхонь, вона міцна і її термін експлуатації необмежений.