22.12.2017

Бруківка від ТМ Золотий Мандарин

Каждий забудовник вирішив побудувати будинок або будова хоче придбати матеріали, які будуть мати надійні характеристики і привабливий зовнішній вигляд. І матеріал для мощення в даному питанні носить показовий приклад. Причиною цього є той факт, що без надійного і з естетичної точки зору привабливого тротуарного покриття будь-яку будівлю ризикує бути неповноцінним.

Одним з найпоширеніших видів покриття для мощення є бетонна бруківка. Цей матеріал володіє цілим рядом переваг, які були оцінені по достоїнству вітчизняним споживачем. Крім того дана продукція виробляється в Україні, що теж додає плюсики в колонку переваг даного матеріалу.

О ТМ Золотий Мандарин

Бетонна тротуарна плитка Золотий Мандарин. Фото, опис. статті

Одним з лідерів в даному сегменті ринку є торгова марка Золотий Мандарин, яка представлена ​​на будівельному ринку України більше восьми років. Виробничі потужності компанії розташовані в Київській області, що дозволяє плідно працювати по центральному регіону.

Виробництво засноване на методі напівсухого пресування. Принциповою відмінністю від конкурентів є мінімальна кількість води, що дозволяє домогтися істотного поліпшення технічних характеристик продукції, що виробляється. Дана технологія виробництва є передовою і користується популярністю у всьому світі. Компанія дуже трепетно ​​ставиться якості продукції, що випускається.

Готові вироби проходять ретельну перевірку в лабораторії, перш ніж потрапити кінцевого споживача. Крім контролю над виробництвом, також скрупульозно проходять відбір і постачальники сировини, з якого буде вироблено продукцію. Щебінь, цемент, пісок, барвник і хімічні добавки - поставляються від надійних і перевірених постачальників, які зарекомендували себе в Україні.

Асортимент тротуарної плитки від ТМ Золотий Мандарин

Компанія постійно займається відстеженням ринку матеріалів для мощення. Це пов'язано з прагненням періодичного оновлення лінійки продукції, що випускається. Даний факт характеризує вищевказану торгову марку тільки з позитивного боку.

Тому поряд з традиційними позиціями (старе місто, цегла, ромб або плита) присутні вишукані моделі, вишуканості яких може позаздрити будь-який конкурент. Наприклад - піщаник, креатив, Венеція, Маргарита і так далі.

Крім візуального вигляду асортимент підібраний і функціональному призначенню. Виходячи з того, де буде застосовуватися бруківка, і які навантаження будуть на неї діяти, можна підібрати її товщину.

Виробником пропонуються вироби товщиною - 40, 60, 70, 80, 90 і 100 мм. Це дозволяє оптимально підібрати товщину бруківки під легковий або вантажний транспорт.

Також в доповненні до варіантів «основного масиву» можна замовити і супутні матеріали, такі як - поребрик, бордюр, відливи і різні варіації стовпчиків.

Звернувшись в нашу компанію, Ви отримуєте оперативне реагування на Ваш запит по ціновій політиці і наявності товару, що цікавить. Якщо буде необхідність, допомагаємо з організацією доставки замовлення на об'єкт.