06.10.2014

Дифузійна мембрана для утеплених скатних покрівель

У наш нелегкий час, актуальним стає питання щодо економії і тепло - заощадження під час проведення робіт пов'язаних з проектуванням і будівництвом приватних будинків. Чому саме приватних будинків? Все дуже просто, як показує практика, саме власники приватних будинків конкретно відчувають необхідність застосування енергозберігаючих матеріалів через збільшення вартості опалення своїх квадратних метрів. У даній статті ми поговоримо про дах, як про один з найбільш важливих елементів будівлі відповідають за енергозбереження в утеплених покрівлях.

Яку гідроізоляцію вибрати для даху

Дифузійна мембрана. Яку мембрану вибрати для кровлі.Фото, статті

На сьогоднішній день існують два найпоширеніші варіанти захисту утеплювача від впливу капілярної вологи та іншого роду намокання, це:

Мікроперфоровані плівки - це матеріал старої формації, він зроблений з недорогого матеріалу (армований поліпропіленовою сіткою з захистом по обидва боки поліетиленом). Для такого виду гідроізоляції життєво необхідний пристрій вентиляційного зазору між утеплювачем і плівкою.

Рішення даної проблеми зазвичай вирішується двома способами:

Но проблема с выдуванием утеплителя остается, кроме того доказано, что вентиляционный зазор приведет к потере от 15% до 35% процентов теплоизоляционных свойств утеплителя. Это связано с том, что ветровой поток между пленкой и утеплителем будет охлаждать верхний слой последнего.

Какую мембрану выбрать для кровли ?

З вище викладеного матеріалу, сміливо робимо висновок, що оптимальним рішення даної проблеми - це використання гідроізоляційної дифузійної мембрани. Цей матеріал володіє великим рядом переваг перед аналогами з плівки, наприклад. Мембрана більш довговічний матеріал, що дозволяє її використовувати при будівництві капітальних будівель і споруд. Вона має велику стійкість до впливу ультрафіолету, що особливо важливо під час монтажу даху.

У порівнянні з плівковими аналогами - цей матеріал має більшу паропроникністю, що особливо важливо для утеплених скатних покрівель. Цей перелік можна продовжувати і далі, але звернемо Вашу увагу на один факт - при використанні гідроізоляційної мембрани - Ви істотно знижуєте тепло-втрати утеплювача, який покладений на даху.

Даний матеріал Ви можете придбати, звернувшись до фахівців нашої компанії, які зможуть проконсультувати і підібрати для Вас найбільш підходящий варіант матеріалу.