17.10.2018

Газобетонні блоки плюси і мінуси

Всі плюси і мінуси газобетонних блоків

Спори щодо доцільності використовувати в будівництві альтернативні цеглі будівельні матеріали ведуться протягом цілого століття. За часів радянської влади завданням будівельних компаній було використання практичного і недорогого матеріалу для багатоповерхових будівель, тому про газобетон ніхто не говорив. Зараз пріоритети змінилися, і немає необхідності масово зводити житлові комплекси, плюс більшість компаній є приватними або акціонерними, а значить, самостійно приймають рішення щодо вибору будівельних матеріалів. І на практиці спостерігається тенденція до стабільного зростання попиту на газобетонні блоки.

Переваги газобетонних блоків

Газобетонні блоки плюси і мінуси.Газобетон недоліки-Статті

Мінеральний склад блоків не підходить для життя і розмноження бактерій, грибків і інших шкідливих комах і мікроорганізмів. У вашому будинку ніколи не буде проблем зі здоров'ям навіть у алергіків.

Завдяки комірчастої структурі блоки здатні утримувати накопичене тепло, тим самим, дозволивши власникові заощадити на опаленні. За рахунок пір виробникові вдалося домогтися високих звукоізоляційних якостей.

Багато майстрів називають газобетон матеріалом, який «дихає». Незважаючи на те, що це штучний камінь, він виробляється з натуральної сировини, і забезпечує хороший повітрообмін в приміщенні, не викликає алергії і легко обробляється.

Можна купити газобетонні блоки різної форми: прямокутні, П-образні, U-образні, дугоподібні, армовані. У кожному конкретному випадку можна підібрати блоки максимально підходящої форми. Їх можна купувати в будь-якій кількості, тому досить правильно розрахувати обсяг.

Для кладки перегородок рекомендується використовувати газоблоки довжиною 20 см, товщиною 7,5 см, для зведення зовнішніх стін краще брати блоки великих розмірів, це дозволить отримати найвищий відсоток стійкості і надійності.

Недоліки газобетонних блоків

На закінчення

Замовляючи газобетонні блоки, враховуйте особливості майбутньої будови, його призначення. Якщо ви плануєте обробку й утеплення віконних або дверних прорізів, зверніть увагу на блоки нестандартної форми, вони дозволять максимально якісно утеплити їх. На сайті компанії «ЕОС» можна підібрати і замовити газобетонні блоки з доставкою на об'єкт. Менеджери допоможуть визначитися з вибором потрібної марки і форми.