08.10.2018

Імпортний або вітчизняний керамічний блок

Як відомо більшості вітчизняних забудовників, то такий Інноваційний будівельний матеріал, як чорновий керамічний блок був винайдений за кордоном, а саме в сусідній з нами Польщі.

Спочатку даний будівельний матеріал дуже активно завозився до нас звідти, що робило його в свою чергу не найдешевшим чорновим матеріалом на той час. Однак більшість забудовників були готові викладати чималі гроші, щоб побудувати чорнову коробку саме з цього матеріалу.

Втім, з часом ця технологія виробництва цього чорнового матеріалу була освоєна і на території України, що прізвело до того, що на території нашої країни одним за одним почали з'являтися заводи з випуску керамічних блоків (Керамейя, СБК, Русиния та інше).

Вітчизняний керамоблок, реальну якість або мильна бульбашка

Поява вітчизняних виробників керамічного блоку позитивно вплинуло на динаміку всього будівництва, що дозволило будувати набагато швидше і що найголовніше будівництво стало меніее витратним, ніж це було раніше. Однак не всі застроіщікі, а тим більше проектні огранізації почали застосовувати і вносити в проектну документацію отечетсвенного керамічний блок.

Так проектні компанії в своїх проектах як вказували, так і вказують керамічний блок імпортного виробництва, аргументуючи даний вибір кращою якістю і теплофізичними властивостями імпротоного матеріалу.

Але як показують лабараторние іспітанія, які були проведені з отечечтвенним керамічним блоком, то по своїх теплотехнічних характеристика, вітчизняний продукт не як не гірше імпортного аналогів, а за такими критеріями, як марка міцності, кількість морозоциклов - то вітчизняний блок куди більш краще.

Так само варто відзначити той факт, що на счегоднешній день існує величезна ценновая різниця між вітчизняним та імпотрним матеріалом, оскільки ціна на імпортний блок буде залежати від курсу евро на момент оплати матеріалу.

Цінова політика керамоблока

Так на сьогоднішній день ціна імпортного блоку становитиме 66 гривні проти 55 гривні (ціни вказані з урахуванням доставки на об'єкт). Напевно, після цієї інформації з вибором у клієнтів не буде вже жодних проблем, оскільки купую український блок, клієнт економить 11 гривень, що в свою чергу дозволить замовнику витратити Дану різницю на який-небудь інший будівельний матеріал (наприклад, на теплий розчин кладки для блоку, який буде перешкоджати появі так званих «містків холоду»).

Таким чином, вітчизняний забудовник тепер не буде витрачати величезні статки на так распіарениий зарубіжний блок, оскільки тепер набагато вигідніше купувати саме наш продукт.