08.12.2020

Металевий паркан-жалюзі: які ламелі вибрати

Як купити довговічний і красивий паркан-жалюзі? На що звернути увагу при виборі металевих ламелей? Ми підготували міні-інструкцію з рекомендаціями щодо вибору довговічного і якісного секційного огорожі.

Як правильно обрати ламелі для забору жалюзі

1. Зверніть увагу на колір ламелей

Зазвичай підбирають колір паркану під тон покрівлі або рідше - відповідно до відтінком фасаду.

Металеві паркани-жалюзі фарбують стійкою полімерно-порошковою фарбою і маркують за стандартом RAL. Код вироби містить 4 цифри, що позначають колір.

Цифра, з якої починається код RAL Основний відтінок
5 синій
3 червоний
6 зелений
7 сірий

У нас представлені 25 варіантів кольорів RAL.

2. Виберіть одностороннє або двостороннє покриття ламелі

Двосторонній паркан-жалюзі - EOS. Фото, статті

Двосторонній паркан-жалюзі однаково добре виглядає як з боку вулиці, так і з боку внутрішньої території. Декоративне покриття в цьому варіанті нанесено на ламелі з двох сторін.

Якщо ви хочете заощадити, вибирайте вироби з одностороннім декоративним покриттям.

У нас в магазині представлені наступні види покриттів:

 3. Товщина металу ламелей

Товщина металу планок залежить від типу конструкції. Чим товще метал, тим вище міцність забору і дорожче огорожу. Адже планки повинні витримати тиск вітру, що не деформуючись і не згинаючись під власною вагою

Тонкі ламелі з недостатньою жорсткістю провисають, гнуться і дзвенять від сильного вітру. Підвищена ж товщина металу жалюзі збільшує навантаження на грунт.

На нашому сайті ви знайдете ламелі товщиною 0,45 мм і 0,5. Це гарантує оптимальну міцність і жорсткість конструкції.

Металеві заготовки пройшли заводські гнучкі установки, що сформували на аркушах ребра жорсткості. Ви не знайдете на фірмових ламелях гострих країв, задирок, нерівностей, відкритих ніш. Краї профілів щільно завальцьовані. Вироби безпечні, ними не можна порізатися.

4. Підберіть довжину і ширину металевої ламелі

 Чим ширше смуга металу, з якого виготовлена горизонтальна ламель, тим жорсткіше буде паркан.

Довжина ламелі за стандартом - 2,5-3 м. На цій відстані розташовують вертикальні планки-стовпчики, щоб зробити прольоти досить широкими і стійкими. Подібна довжина ламелі оптимальна для швидкої і якісної збірки забору. Для огорожі ділянки 6 соток знадобиться купити до 48 секцій горизонтальних планок.

Зверніть увагу! Якщо продавець пропонує підсилюють планки в якості додаткової підтримки, вони можуть маскувати тонкі і слабкі ламелі.

5. Кількість ламелей на 1 м секції

Конструкція забору-жалюзі з ламелей. Фото, статті

Конструкція забору-жалюзі забезпечує необхідну вентиляцію, доступ світла на територію, але робить ділянку непросматріваемих.

Збільшуючи зазор між ламелями, ви робите паркан прозорим.

В середньому, виробники пропонують секції з 9-12 штук на 1 м. Якщо кількість горизонтальних планок знижено, вони не зможуть забезпечити захист від сторонніх очей, на вас будуть спостерігати з вулиці. Тому не економте на кількості ламелей.

Разом, ознаки неякісного паркану з металевих ламелей

 

  1. Елементи не завальцьовані. Про їхні краї легко порізатися.
  2. Тонкий метал. Планки швидко почнуть деформуватися і "дзвеніти" на вітрі.
  3. Є загин у внутрішній частині ламелей. У цих зонах буде накопичуватися пил, бруд, волога.
  4. Мала кількість ламелей по висоті. Паркан не вбереже від сторонніх очей, внутрішня територія буде проглядатися.
  5. Низька ціна. Надійність і довгий термін служби виробів стоять інвестицій, тому ціна на якісний забір-жалюзі зазвичай висока. Низька вартість огорожі каже, що виробник заощадив на металі.

 Якщо вам потрібна консультація, звертайтеся до менеджерів нашого магазину. Вони допоможуть зробити правильний вибір! Телефонуйте!