28.12.2017

Модульна металочерепиця ARAD від ТМ PRUSZYNSKI

Одним з найбільш поширеним покрівельним покриттям на сьогоднішній день є металочерепиця. Цей вид покрівельного покриття дуже швидко завоював популярність в нашій країні і продовжує утримувати лідируючі позиції і далі, незважаючи на збільшення конкурентів як якісно і кількісно. Запорукою популярності металочерепиці можна вважати наступні фактори: простота монтажу, імітація черепичного покриття, легка вага і відносно невисока ціна за один метр квадратний готової покрівлі.

Але час не стоїть на місці, тому була створена модульна металочерепиця. Дана модель черепиці покликана вирішити відразу кілька принципових завдань: урізноманітнити модельний ряд металочерепиці і вирішити ряд питання з недоліками, які є в класичній металочерепиці. Крім того формується сегмент преміального вигляду цього матеріалу, який має принципову відмінність від стандартного варіанту по довговічності, методу прорахунку і комплектації, в бік поліпшення вище зазначених параметрів..

Що таке модульна металочерепиця?

Модульна металочерепиця від ТМ PRUSZYNSKI. Фото, опис, статтіОсновними недоліками металочерепиці є місця її кріплення до дерев'яної обрешітки за допомогою саморізів (з плином часу притискна шайба EPDM під дією температури і ультрафіолету розсихається, що призводить до протікання в місцях кріплення). Крім того, при деяких формах даху (наприклад, вальма), істотно збільшується відсоток відходу матеріалу за рахунок більшої кількості обрізків, які в подальшому неможливо застосувати на покрівлі.

Основними відмінностями модульної металочерепиці є наступні фактори:

Чому обирають модульну металочерепицю ТМ PRUSZYNSKI?

Дана торгова марка успішно працює в Україні більше десяти років. В незалежності від виду продукції, що випускається замовник гарантовано отримує високу якість і гарантію. Політика компанії полягає в максимально відкритої позиції до покупця в плані одержуваної продукції. В першу чергу це стосується товщини метала з якого прокатана продукція. Це відображається на тильній стороні листів оригінальним підписом виробника.

Модульна металочерепиця ТМ PRUSZYNSKI - це якісний матеріал, який відповідає європейським нормам якості. Продукція завозиться в готовому вигляді з заводу розташованого в Польщі. Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що листи складені на стандартній палеті, що істотно полегшує навантаження, вивантаження і зберігання цього матеріалу, як на складі, так і на об'єкті. Модульна металочерепиця від вище зазначеного виробника проводиться з металу з покриттям PURMAT, який є найкращим за всіма показниками.

Крім того на цей вид покриття виробник дає 30 років гарантії на покриття!

Детальну інформацію з цього матеріалу, Ви можете отримати, зателефонувавши за контактними номерами телефонів зазначених в розділі контакти або звернувшись в точки продажів нашої компанії.