26.05.2017

Особливості теплих розчинів для керамічних блоків

Керамічний блок відносно новий матеріал кладки, який завдяки своїм перевагам став широко затребуваним в будівельній індустрії. Будучи мікропористим виробом, виготовленим з натуральної глини, він має досить високу міцність і відмінні теплоізоляційні властивості.

Великий розмір, легка вага і зручне стикування по вертикалі за рахунок пазогребневих систем дозволяють скоротити термін будівельних робіт, при цьому стінна кладка не продувається вітрами і характеризується низькою теплопровідністю. Тому будинки зведені з керамічних блоків відрізняються високою енергетичною ефективністю, що дозволяє їх власникам заощадити значні кошти на опаленні.

Який розчин найбільш ефективний для кладки керамблоків?

Теплый раствор для керамического блока Для збереження при будівництві всіх характеристик керамічних блоків, необхідно правильно підійти до вибору розчину для їх кладки. Основне завдання для такого розчину полягає в тому, щоб не створювати містки холоду в з’єднувальних швах між блоками.

Тому рекомендується для кладки керамічних блоків використовувати теплий розчин, який дозволить посилити теплоізоляційні властивості стіни, так як знижує коефіцієнт її теплопровідності.

Такі розчини оптимально поєднують в своєму складі легкі мінеральні наповнювачі (пемза, керамзит або перліт), цемент особливої міцної марки і різні полімерні добавки, що поліпшують пластичність готової суміші.

Використовуючи для кладки керамічних блоків теплий розчин, який характеризується високими вологоутримуючими властивостями, можливо, отримати тонкі сполучні шви між ними, що важливо для поліпшення теплотехнічних властивостей стіни. А також це властивість теплого розчину дозволяє економічно його витрачати при мурувальних роботах, тому його потрібно в півтора рази менше, ніж звичайного розчину.

Теплий розчин, як і керамічні блоки паропроникний, тому в приміщенні завжди буде підтримуватися необхідна вологість, що важливо для створення оптимального мікроклімату в будинку. Крім того, стіни завжди будуть залишатися сухими, на них не утворюється конденсат, а, отже, виключаються появи цвілі або грибка.

Маючи низьку питому вагу, теплий розчин для кладки керамічних блоків, не ускладнює будівництво і не створює додаткових навантажень на фундамент.

Характеристики теплого розчину для керамічних блоків

Він характеризується здатністю створювати відмінну звукоізоляцію, що важливо при будівництві житлового будинку, так як створює перешкоду проникненню стороннього шуму ззовні. А його вогнетривкість дозволяє тривалий час зберігати міцність при впливі високих температур.

Висока пластичність готової суміші дозволяє швидко і ефективно будувати будь-які споруди з керамічних блоків. А при затвердінні розчину утворюється однорідна поверхня, яка має привабливий декоративний зовнішній вигляд.

Для того, щоб усі характеристики кладочного теплого розчину відповідали заявленому виробником, роботи бажано проводити в теплий період року. При низьких температурах суміш швидко твердне і не набирає необхідної міцності, що може вплинути на надійність споруди, що будується.

При дотриманні всіх рекомендацій виробника, які вказані на пакувальних мішках, використовуючи теплий розчин, ви побудуєте не тільки надійний і міцний будинок, але і забезпечите ефективне енергозбереження в холодний період року. А влітку у вашому будинку буде підтримуватися комфортна температура, для створення якої не потрібно додаткових витрат.