26.05.2017

Газобетон - це різновид легкого бетону

Газобетон - це різновид легкого бетону. Матеріал отримують із води, піску, вапна, цементу і газоутворювача. В результаті хімічної реакції утворюються бульбашки газу, які надають бетону ніздрювату структуру. У газобетону є серйозні переваги, основні з яких - технологічність і низька ціна. Але перш ніж починати будівництво, потрібно врахувати всі особливості матеріалу, його слабкі і сильні сторони.

Позитивні характеристики матеріалу

Газобетон - це різновид легкого бетону/ Статті

 

Мінуси

Поряд з безсумнівними плюсами у матеріалу є і не дуже позитивні властивості:

Висновки та рекомендації

Характеристики матеріалу відповідають всім будівельним нормам. Поряд з несприятливими особливостями у газобетону є й очевидні позитивні властивості, наприклад, його низька ціна. Найголовніше - ще до початку будівництва визначитися з призначенням газобетонних блоків і не намагатися матеріал теплоізоляційних марок використовувати для несучих або самонесучих конструкцій. Питання вологоізоляції повинні вирішуватися вчасно, ще в процесі будівництва, поки матеріал не ввібрав атмосферну вологу.

Через високе водопоглинання і низьку щільності газобетону бувають складнощі з проведенням оздоблювальних робіт. Щоб матеріали для обробки добре трималися на стінах, поверхню армують штукатурною сіткою або обробляють ґрунтовкою.

Перш ніж починати будівництво, слід зважити всі аргументи за і проти. І тільки після ретельного аналізу своїх завдань і можливостей можна приймати остаточне рішення.