30.03.2017

Переваги гіперпресованої цегли або поза зоною досяжності розкіш для українського забудовника

Рвана цегла, вона же гіперпрессованна

Рвана цегла фото, властивості

Сьогодні, облицювальна цегла є одним з найпопулярніших облицювальних матеріалів, які доступні для вітчизняного забудовника. Підтвердженням даного факту, є та величезна різновид облицювальної цегли, яка сьогодні присутня в будівельній відросли. Саме клінкерна керамічна цегла, лицьову цеглу і гіперпрессованний цегла - є дуже популярними в українського забудовника.

Раніше при будівництві заміського будинку, котеджу або ж звичайного забору, більшість забудовників зупиняли свій вибір на такому матеріалі, як лицьову цеглу або ж на клінкерної цегли (в залежності від того, що необхідно було побудувати). Однак з часом, забудовнику захотілося чогось нового і не приївся, такого чого немає у сусіда, і щоб виділяла його будинок від інших сусідніх будинків. Тому їх погляд був зупинений на такому новому облицювальній матеріалі, як гіперпрессованний цегла.

Як виготовляється гіперпрессованний цегла?

Гіперпрессованна цегла - це цегла, який на відміну від керамічного аналога, що не обпалюється в печі, а виробляється шляхом «холодної зварювання», яка відбувається завдяки високому тиску. Сировиною для виробництва рваної цегли, є мелкомолотого вапнякові породи з додаванням не більшої кількості цементу, води і основною сировинною маси (найчастіше це черепашник). Отриманий таким методом облицювальну цеглу має свої плюси і мінуси в порівнянні з глиняним облицювальною цеглою (облицювальний і клінкерна цегла).

Сфера застосування гіперпресованої цегли

Гіперпресованна цегла - сфера примененияПоява даного облицювального матеріалу, позитивно вплинуло на весь будівельний ринок України, оскільки більшість забудовників почали застосовувати саме гіперпрессованний цегла для своїх будівель (таких як показує практика, даний матеріал дуже активно використовують для зведення димарів, барбекю, зборів і цокольних ділянок будівлі). Крім застосування даного матеріалу для заборів і димоходів, даний вид облицювального матеріалу так само активно використовується і «в парі» з керамічним облицювальною цеглою. У такому поєднанні, з цегли гіперпресованої часто виділяють колони, кути, віконні прорізи будівлі, що будується. Завдяки поєднанню цих двох матеріалів, готові будівлі виходять більш красивими і барвистими в порівнянні зі звичайними будівлями.

З чим пов'язаний дефіцит гіперпресованої рваної цегли?

Как уже говорилось ранее, гиперпрессованный кирпич является весьма популярным облицовочным материалом у нашего застройщика, однако на данный момент времени есть огромные трудности, как с производством, так и с поставкой данного материала. Такими «трудностями», являются военные действия на востоке нашей страны, а именно как раз в тех районах, где находятся все три завода, которые выпускают данный материал. В связи с этими факторами, кирпич, который каким-то образом попадает на мирную территорию, имеет достаточно высокую стоимость, которая превышает стоимость отечественного клинкера.  Хочется, надеется на то, что в скором времени все это закончится и наш застройщик еще сможет построить свой дом из такого материала, как гиперпрессованный кирпич.