21.02.2019

Виробництво газобетону та сфера його використання

Про унікальність будівельних матеріалів в інтернеті досить багато інформації. І для будівельної компанії не складе труднощів підібрати максимально відповідний варіант для вирішення конкретних завдань. Незважаючи на повсюдне використання цегли, багато хто почав шукати йому альтернативу.

Газобетон: виробництво та сфери використання

І відмінно з поставленими завданнями впоралися газобетонні блоки. По суті це той же камінь, але штучно створений людиною. Однією з головною відмітною особливістю газобетону є його легкий села і чарункова структура. Саме пори, утворені в процесі реакції алюмінієвої крихти (пудри) і негашеного вапна, забезпечують високий рівень теплоізоляції і звукоізоляції.

Склад і виробництво газобетону

Газобетон виробництво. Фото, статті Інгредієнти для виробництва цього будівельного матеріалу мають мінеральне походження, що дозволяє говорити про його безпеку. Безумовно, залишилися компанії, котрі ігнорують вимоги до технології виробництва, що негативно позначається на якості готового виробу.

Ми говоримо про практичний і якіснvq газобетон, для виготовлення якого виробником використовувалися цементний пісок, кварцовий пісок, алюмінієва пудра, вапно (негашене) і вода. Іноді в його склад додаються й інші складові в невеликих пропорціях (відходи промислових виробництв, різні шлаки і гіпсові матеріали).

Після змішування та обробки суміш твердне. Для цього можуть використовуватися два способи:

Кардинальна відмінність полягає в тому, що при автоклавної сушіння матеріал сушать з використанням спеціального обладнання, а в другому випадку він висихає природним способом. Від обраного способу сушіння залежать якісні характеристики готового блоку. Самим міцним і довговічним вважається газобетон, виготовлений з використанням автоклавної технології.

Як вибрати газобетон?

При покупці варто звертати увагу на марку газоблоків, саме цей показник допоможе безпомилково вибрати оптимальний варіант для вирішення необхідних будівельних завдань:

Види газоблоків. Фото, статті Залежно від рівня міцності все газоблоки можна класифікувати на дві групи:

  1. теплоізоляційні;
  2. конструкційні.

Теплоізоляційні забезпечують тепло всередині приміщення, але через невисоку міцності не можуть використовуватися в якості основного матеріалу при зведенні будинку. Конструкційний газобетон відрізняється високою міцністю і застосовується при зведенні споруд, перегородок і навіть несучих стін.

Блокам легко можна надати потрібний розмір і змінити форму з використанням ножівки або інших інструментів. Якщо перед вами стоїть завдання звести теплий будинок з мінімальними витратами часу, то газобетон відмінно підійде для цих цілей.

Ви можете вигідно купити газобетонні блоки в компанії ЕОС (Київ), скориставшись доставкою на об'єкт. Тут вам запропонують високу якість будівельного матеріалу, можливість придбати його в будь-яких обсягах, скористатися додатковими послугами і заощадити час на вирішенні організаційних питань.