17.01.2019

Цегла для будівництва будинку

Реалізація будь-якого будівельного проекту супроводжується вирішенням цілої низки завдань, починаючи від складання ескізів і, закінчуючи вибором матеріалу. Для висотних будівель використовуються, як панелі, так і рядова цегла. Причому за своїми характеристиками цегла виграє і займає лідируючі позиції в рейтингу надійного будівельного матеріалу.

Цегляний будинок і його особливості

Головними перевагами рядової цегли вважається доступна ціна і відмінні якісні характеристики. Цегляні будинки тепліші, в них вдається домогтися досить високої звукоізоляції.

Якою буває цегла

Будинок з цегли. Види цегли Пропонований асортимент включає в себе:

 

Такий вибір дозволить більш раціонально використовувати будівельний матеріал, максимально точно підібрати підходящу товщину цегли. Наприклад, якщо перед вами стоїть завдання швидко побудувати теплий будинок, то подвійна цегла для несучих стін допоможе заощадити час, трудовитрати і звести міцну і надійну конструкцію.

Для міжкімнатних перегородок можна взяти матеріал легше, наприклад, одинарна цегла.

Існує два основних типи рядової цегли:

Вони обидва можуть використовуватися для будівництва будь-яких будівель і споруд, але пустотіла підходить тільки для будинків і споруд не вище трьох поверхів. Це пов'язано з тим, що він на відміну від повнотілої, не розрахований на великі навантаження. Саман має високий показник теплоізоляції і дозволяє поліпшити звукоізоляційні характеристики стін.

При покупці ви можете звернути увагу на те, що рядовий цегла відрізняється кольором. Це залежить від того, яка глина використовувалася для виробництва, якщо ми говоримо про керамічній цеглі, то на відтінок може впливати ще тривалість випалу. Плюс виробники нерідко використовують спеціальні органічні добавки, які дозволяють отримувати різні відтінки цегли.

Різновиди цегли

Рядова цегла розрахована на довгострокову експлуатацію, її характеристики дозволяють використовувати його в різних кліматичних умовах за умови, що ви правильно вибираєте відповідний вид матеріалу. Єдина вимога, дотримуючись яке, ви зможете поліпшити якість кладки, і продовжити термін служби матеріалу - облицювання. Можна використовувати плитку, або облицювальну цеглу, допускається оштукатурювання і обробка іншими сумішами.

За своїм складом рядова цегла може бути:

 

Керамічну отримують при обробці вогнетривкої глини, яка при високій температурі проходить стадію випалу, тим самим вдається отримати міцний матеріал. В основі силікатного лежить кварц і вапно. Суміш проходить процес пресування в спеціальних автоклавних установках. Для виробництва саманного цегли беруть пісок, глину і воду, плюс додаються різні органічні наповнювачі. В процес сухого гіперпресування цементу і вапняку отримують гіперпрессованна цегла.

Для будівництва додому рекомендується цегла марки не нижче М100. Цей матеріал стійкий до великих навантажень, надійний і міцний. Для зведення міжкімнатних стін та перегородок підійдуть і інші марки цегли.

Великий вибір якісної цегли відомих виробників можна знайти на сайті компанії «ЕОС». Тут можна замовити доставку в будь-яких обсягах на будівельний майданчик, попередньо проконсультувавшись щодо правильності розрахунків і актуальності обраного матеріалу для вирішення поставлених завдань.