23.11.2018

Рядова цегла та ії властивості

Сучасні технології дозволяють сучасним виробникам будівельних матеріалів випускати свою продукцію кількох видів, з різними якісними характеристиками. Це торкнулося і цегли, який зараз може відрізнятися один від одного не тільки параметрами, але і складом. Його також ділять залежно від способу виробництва.

Види рядової цегли і його склад

Для виробництва керамічної рядової цегли використовується високоякісна глина, для силікатної - кварц і вапно, саманного - пісок і вода, різні наповнювачі, гіперпресованого - цемент і вапняк.

Повнотіла цегла не має ніяких пустот, що робить його більш відповідним для зведення зовнішніх стін. Використовується глина, яка при високих температурах обпалюється в спеціальних печах. Такий спосіб виробництва дає високі якісні характеристики. Матеріал відмінно справляється з високими навантаженнями, володіє відмінними звукоізоляційними якостями, дозволяє максимально зберегти тепло всередині будівлі.

Рядовий цегла види, характеристики. СтаттіТаким чином, у споживачів є можливість придбати:

Де використовується повнотіла цегла, склад матеріалу

Основні сфери застосування повнотілої цегли:

Незважаючи на всі переваги цегли, необхідна додаткова обробка (облицювання, оштукатурювання) поверхні стін для поліпшення якості, захисту її від негативного впливу атмосферних опадів і перепадів температури.

Пустотіла цегла має в своїй структурі порожнечі, які зазвичай або круглої, або квадратної форми. Саме вони забезпечують теплоізоляційні якості, підвищують звукоізоляцію і роблять конструкцію міцною. На відміну від повнотілих блоків вони значно легше.

Наявність пустот є, як перевагою, так і причиною обмеженою сфери застосування цегли: при будівництві будинків до трьох поверхів, будівництво будинків в регіонах, де не буває занадто високої температури, для спорудження декоративних споруд. Необхідно враховувати, що цей цегла не любить занадто великих навантажень.

Завдяки своїй фактурі цегла має гарні якості і легко обробляється, облицьовується, оштукатуривается. У всіх випадках рекомендується додаткове утеплення стін, так як в нашій кліматичній зоні для забезпечення максимальних теплоізоляційних властивостей необхідна стіна з цегли товщиною до одного метра.

Де купити рядову цеглу і не помилитися з вибором?

Компанія «ЕОС» пропонує покупцям досить великий вибір рядового цегли, різних розмірів, з можливістю вибрати найбільш вигідні умови. Тут можна придбати будь-які обсягу цегли з доставкою та організацією розвантажувально-навантажувальних робіт. Високий досвід і професіоналізм дозволяють раціонально розпорядитися вільним часом.

Для найвимогливіших покупців передбачена можливість перевірити всі властивості, дізнатися, хто виробник, підібрати найбільш точну кількість матеріалу і т.д.

Компанія «ЕОС» - це територія високого сервісу і доступних цін з найбільшим асортиментом. Будівництво будинків із цегли - надійне капіталовкладення, дивідендами яких є довговічність і надійність.