15.12.2014

Теплоізоляційні розчини для керамічних блоків

На сьогоднішній день ринок стінових будівельних матеріалів орієнтований на теплоізоляційні матеріали, які здатні зменшити теплові втрати стіни. Саме цей конструктивний елемент має високі показники теплових витрат при обігріві будівель і будинків. Така орієнтація на теплоізоляційні матеріали пов'язана з високою вартістю енергоресурсів і можливістю істотно зменшити витрати на обігрів будинку або будівлі.

За перерахованих вище причин активізувалися продажі стінових теплоізоляційних блоків разом з теплоізоляційним розчином кладки, який є невід'ємним складовим вище зазначеного матеріалу.

Якщо проаналізувати статистику продажів стінових матеріалів для зведення зовнішніх стін ми побачимо тенденцію, яка показує зростання продажів газобетону і керамічних пустотілих блоків. Ці матеріали для стін і перегородок зарекомендували себе як найбільш оптимальні рішення для вищезазначеної проблеми.

Навіщо використовувати теплоізоляційний розчин кладки?

Теплий розчин кладки для керамоблоков купити Київ. Ціна і фото теплі розчини

При використанні стінових блоків з високою теплоізоляцією залишається ще один момент, який потрібно вирішити для забезпечення максимального теплосберегающего ефекту. Йдеться про кладок швах, які можуть мати від 15 до 20% від загальної квадратури стіни. Чому це важливо? Теплопровідність стандартного цементно-піщаного розчину становить - від 0,85 до 0,95 Вт / м * К. Для прикладу у газобетонного блоку такий коефіцієнт становить 0,1 Вт / м * К. Як видно понад зазначених цифр, це може бути проблемою, через те, що такий дисбаланс істотно знижує загальну ефективність роботи стіни.

Використання теплого розчину сприяє вирішенню даного питання за рахунок більш якісного показника теплопровідності, який в залежності від виробника має величину близько 0,2 Вт / м * К, що в порівнянні зі стандартним варіантом має істотну різницю. Крім того робота з готовою сумішшю істотно зменшує тимчасові витрати по зведенню стін. А у випадку з газобетонними блоками - це ще і мінімальна висота шва кладки, яка становить 2-3 мм.

Що потрібно знати про теплі розчини

На сьогоднішній день теплоізоляційні розчини для кладки, виготовляються з додаванням двох різних компонентів, не рахуючи модифікованих добавок. Це перліт або мелений керамзит, в залежності від виробника. Завдяки цим компонентам вдається домогтися максимального теплоізоляційного ефекту. Працювати з такими розчинами потрібно в температурному режимі від + 5⁰ до + 30⁰ С.

Також звертаємо увагу на те, що деякі торговельні марки пропонують універсальні суміші, які можна використовувати для кладки газобетонних і керамічних блоків. Ми рекомендуємо використовувати вузько спеціалізовані суміші, заточені під конкретний з двох вище перерахованих матеріалів. Це пов'язано з тим, що параметри шва і підстави цих матеріалів мають істотні відмінності, що в свою чергу вплине на ефективність роботи в цілому.

За додатковою інформацією щодо технології використання і ціновій політиці на теплоізоляційні суміші Ви можете дізнатися, звернувшись за телефонними номерами, вказаними на сайті. Ми гарантуємо оперативність в реагуванні на запити і замовлення, які надходять від Вас. Крім того є постійна складська програма в яку входять вище згадані суміші закордонного та вітчизняного виробництва.