click fraud detection
13.06.2018

Що таке бетонна бруківка

Для покриття площ і доріжок для пішоходів, різних тротуарів і вулиць виготовляється з дрібнозернистого бетону бетонна бруківка. Її ж використовують для мощення промислових територій і місць, де вона необхідна для того, щоб захищати від великого навантаження при переміщенні людей або транспортних засобів.

Бетонна бруківка, звичайно ж, відрізняється від відомої всім тротуарної плитки, і споконвічно це були частини гірських порід, які використовували для створення бруківок у минулих століттях. Після розвитку виробництва й технології стали створювати бруківку, використовуючи в якості матеріалу бетон. Бетонній бруківці можна надавати різні форми, у той час як для тротуарної плитки вибираються, в основному, стандартні шестикутники й квадрати. Більше того, кращою якістю й більшою товщиною також може похвалитися бетонна бруківка.

Тротуарна плитка Колор Мікс

Для її виготовлення використовується розчин цементу з водою, а також заповнювач. Для цього можуть застосовуватися два способи: вібролиття або вібропресування спеціальних сумішей (напівсухих).

Вібропресування

У спеціальну форму називану ще матрицею, насипають суміш. Сама форма встановлена на станину, що постійно вібрує, а на розчин постійно давить деталь, яка точно повторює форму самої матриці.

Коли робота закінчена, матриця піднімається, а в піддоні лежить готова бруківка. Цей спосіб автоматичний, і завдяки цьому має відмінну продуктивність. Він дозволяє відтворювати задані параметри бруківки, надає їм стабільності.

Вібропресована тротуарна плитка Старе Місто

Використання напівсухої суміші гарантує міцність виробів, які відповідають усім нормативам. Цей метод дозволяє виготовляти бруківку, що має високі показники морозостійкості з низькими коефіцієнтами водопоглинення.

Вібролиття

При використанні даного методу застосовуються спеціальні пластикові форми. Вони також встановлюються на поверхню, яка постійно вібрує. У ній суміш перебуває певний період.

Через час, коли бетонна суміш стане щільнішою, форму забирають. Далі вміст витримують приблизно дванадцять годин при температурі тридцять вісім градусів, тоді бруківка готова.

Метод вібролиття, що використовується при виготовленні бруківки, дає їй певну перевагу, якщо порівнювати з вібропресованою бруківкою. Такі вироби дозволяють зобразити на своїй поверхні різні малюнки, що підвищує естетичність і привабливість матеріалу.

При комбінації різних типів поверхонь виходить антиковзний ефект у виробі, а величезна кількість кольорів здатна сподобатися навіть самим вимогливим покупцям.

Вібролита тротуарна плитка

Бетонна бруківка, виготовлена способом вібролиття, часто використовується при роботах із благоустрою котеджів або заміських будинків. Завдяки наявності різних форм кожна ділянка одержує привабливе оформлення, стає неповторною. Бруківка, створена таким способом, має глянцеву поверхню, яка дуже гарна на вид.

Переваги покриття

Саме сучасні технології дають можливість одержати якісну продукцію, тому зараз не обов'язково витрачати багато засобів, щоб вимостити тротуар або доріжку в саду дорогим кам'яним матеріалом.

Розглянемо її переваги в порівнянні з кам'яною бруківкою:

  1. Міцність і довговічність, характеристики натурального каменю набагато нижче.
  2. Швидке укладання. Правильна форма дозволяє прискорити технологію укладання без втрати якості.
  3. Стійкість до заморозків й інших негативних погодних впливів. Бетонна бруківка від Eos може використовуватися в кліматі із суворими зимами, і вона не зруйнується.
  4. Легка в обслуговуванні. Вона легко миється, здатна протистояти забрудненням, навіть хімічного походження.

Але все-таки що вибирати – кожний вирішує сам.