12.01.2018

Вишуканий клінкер для сходів

Будь-який будинок, незалежно від його призначення, починається із вхідної групи. Обробці ґанку здавна надавалося велике значення. Вишукані сходи першими повідають про статус власника. Клінкерні вироби є свідченням гарного смаку й практичності. Одного разу вклавши кошти в якісний продукт, Ви на десятки років можете забути про ремонт сходів.

Характеристики елементів

Клінкерні елементи вхідних груп повністю задовольняють вимоги відносно міцності, тривалості терміну експлуатації, безпеки й естетичності. Модель Fuji Peldano Fiorentino дозволить зберегти первозданний вид ґанку надовго.

Клінкерна кераміка виготовляється з тугоплавких видів глин. Сформовані вироби підлягають високотемпературній обробці в печах. При впливі на сировину температурою в 1300 градусів, глиняна основа спікається. Отримані вироби майже не містять пор. Однорідність структури й обумовлює міцність матеріалу. На практиці це проявляється дуже тривалим терміном служби, який досягає ста років.

Клінкерні сходинки Fuji Peldano Fiorentino

Завдяки дрібнопористій структурі Fuji Peldano Fiorentino практично не накопичує усередині себе вологу. Коефіцієнт вологовбирання не перевищує 3%. Це говорить про її морозостійкість. Облицювання витримує сотні циклів замерзання, тобто, незважаючи на суворі морози, може прослужити багато десятиліть. Ударостійкість плиток також висока. Незважаючи на постійний тиск і тертя яке виникає в процесі експлуатації, поверхня сходів із клінкера не пошкоджуються. Первісний колір не тьмяніє й не вигорає на сонці. Унікальна технологія, використовувана на виробництві Gresmanc, дозволяє отримувати вироби зі стандартним так і з спеціальним покриттям яке має анти ковзаючу  поверхню. Це максимально зменшує ризик отримання травм.

Поверхня Peldano Fiorentino інертна. Вона не реагує на речовини, що входять до складу більшості миючих засобів. Тому при необхідності очищення сходинок можна проводити із застосуванням будь-якої побутової хімії. Найчастіше для очищення поверхні досить звичайної води. Фігурний край Fuji Peldano Fiorentino витримує навантаження в кілька тон. Стандартний розмір плитки створює додаткові переваги при опоряджувальних роботах. Її зручно укладати. Також, виходячи зі стандартного розміру й відповідно до площі об'єкта, можна швидко прорахувати необхідну для придбання кількість матеріалу.

Особливості укладання

Для укладання клінкерних сходинок Gresmanc необхідно використовувати клейові суміші, рекомендовані виробником. Клейова суміш має відповідати европейскій класифікації C2TE S1. Варто враховувати, що виступаюча частина не повинна приклеюватися. Це необхідно, щоб уникнути можливості появи тріщин та інших ушкоджень, спровокованих рухом нижнього шару основи.

Укладання клінкерних сходинок

Краще, якщо монтаж елементів проводиться в теплу пору року. Оскільки до складу готових клейових сумішей входить вода, на морозі вона буде замерзати, що значно ускладнить роботу. Висохла суміш, що скріплює елементи облицювання з основою, витримує морози не гірше клінкерних виробів. Тому обсипатися завчасно плитка не буде. Рельєфна зворотня поверхня розрахована на те, щоб зчеплення із клеєм і плиткою було максимально ефективним.

Особливу повагу отримав естетичний аспект клінкерних сходинок. Шляхетний відтінок виробу дозволить гармонійно вписати його в будь-який стиль екстер'єру. Що нагадує мармуровий, відтінок Fuji підійде для сходів, що оформлюють вхід у будинок будь-якого призначення. Смужки по краях плитки виконують не тільки декоративну роль. Це додаткова безпека, що підсилює протиковзний ефект.