11.05.2018

Автоклавний газобетон - ідеальна заміна чорнової цегли

У недавньому минулому, рядовий чорновий цегла вважався одним з найбільш оптимальним Переваги автоклавного газобетону. Статтіматеріалом для зведення стін і перегородок. З цього матеріалу будувалося буквально все, починаючи від чорнової коробки будівлі і закінчуючи такими будівлями, як: гараж, прибудови, времянки ііншіархітектурні будови

Однак з часом цей чорновий матеріал «показав свої недоліки» в числі яких: великий об'ємний вага цегли (що вимагає мати посилений фундамент), невисока швидкість при зведенні будь-якого будови, велика витрата цементно-піщаного розчину і висока щільність цегли, що робить даний матеріал «холодним» і який в подальшому необхідно "утеплювати" (в тому випадку якщо мова йде про житловому будинку).

Такий цілий «ряд недоліків» рядового цегли привів до того, що будівельний ринок потребував новому, більш якісному чорновому матеріалі, ніж рядовий цегла. І таким матеріалом, є автоклавний газобетон заводського виробництва.

 

 Переваги автоклавного газобетону

Переваги автоклавного газобетону. СтаттіАвтоклавний газобетон - це сучасний матеріал, який за всіма своїми властивостями, є найкращим чорновим матеріалом, ніж рядова цегла.

У порівнянні з рядовим цеглою, автоклавний газобетон є більш «теплим матеріалом», який не вимагає додаткового утеплення (при правильному підборі товщини самого блоку), менш важким (куб газобетону набагато легше, ніж куб чорнового цегли).

Так само крім перерахованих вище достоїнств, варто так само відзначити ще один «величезний плюс» газобетону - це висока швидкість зведення будь-якої будівлі за невеликий період часу (за рахунок більшого геометричного розміру блоку). Завдяки останній характеристиці, будинок з пористого газобетону можна звести всього за якихось - то три місяці (з урахуванням накриття коробки покрівлею).

Саме всі ці чинники «в сукупності» призвели до того, що більшість вітчизняних забудовників використовують саме автоклавний газобетон, а не який-небудь інший чорновий матеріал (рядова цегла, керамічний блок, черепашник, піноблок). Підтвердженням цього факту так само можна визначити і за кількістю підприємств, які випускають таку продукцію. Дніпропетровська компанія UDK, Стоунлайт (місто Бровари) і концерн Аерок (місто Обухів і місто Березань) - це ті три «кити», які виробляють найбільшу кількість автоклавного газобетону в Україні. А якщо ж взяти всіх виробників, то ми отримаємо аж понад 7 підприємств, які випускають даний матеріал.

Поява автоклавного газобетону - дуже позитивно вплинуло на будівельну галузь в цілому, оскільки застосовуючи даний чорновий матеріал, Ви зможете будувати швидше, якісніше і надійніше.