21.09.2018

Газоблок або цегла

Постійно ведуться суперечки і дискусії щодо практичності газобетонних блоків. У багатьох аспектах експерти сходяться, і це значно полегшує прийняття рішення для звичайної людини.

У яких випадках краще віддати перевагу газоблоків?

Цегла заслужено займає лідируюче місце в будівництві. Цей матеріал перевірений десятиліттями, і кожен може переконатися в його надійності. Але, тим не менш, він обходиться дорожче газоблоку, і не завжди витримує навантаження без додаткових заходів.

Ще один мінус цегли - трудомісткість кладки. Справитися з таким завданням під силу тільки професіоналові, інакше наслідки можуть виявитися жахливими. Без облицювання теж не обійтися, цегляний будинок красивий, але якщо ви хочете, щоб він прослужив століття, то необхідно захистити його від негативного впливу атмосферних опадів і перепадів температури.

Цегла або газоблок, що краще. Статті Компанія

Сучасні газоблоки готові конкурувати з цеглою, але, на жаль не завжди. Коли мова йде про будівництво багатоповерхового будинку, то вибирається цегла. Для зведення приватних будинків відмінно підходить газобетон. Він виграє за кількома параметрами, наприклад, краще утримує тепло при товщині стін до півметра. Допоможе поліпшити звукоізоляцію і уникнути промерзання стін.

Будинок або іншу будову з газоблоку обійдеться в кінцевому підсумку дешевше, незважаючи на те, що ви витратите на зміцнення стін, або на обробку зовнішньої поверхні вологозахисними засобами. Вони простіше укладаються, необхідно менше зусиль для зведення, так як вони мають великі габарити. Легко обробляються, але не варто перестаратися (можете при сильному механічному впливі можна порушити його цілісність).

Газобетонні блоки гігроскопічні, але при правильній обробці вони захистять від цвілі й вогкості. У будинку завжди буде зберігатися комфортна температура. За рахунок своєї пористої структури блоки сильно не прогріваються влітку, і не промерзають взимку.

Газоблоки підходять для:

Цегла або газоблок, що краще. Статті Компанія

При покупці намагайтеся транспортування довірити фахівцям. Будівлі з блоків досить міцні, але в виробі вони тендітні. Чим вище марка газоблоку, тим вище показник міцності, але в будь-якому випадку краще перестрахуватися.

Хочете, щоб споруда з газобетону простояла десятиліття? По-перше, купуйте блоки з найвищою марки. По-друге, довіряйте будівельні роботи професіоналам. При самостійному будівництві обов'язково врахуйте всі рекомендації фахівців. По-третє, дотримуйтесь технологію кладки, використовуйте якісний інструмент і уникайте підробок. Найміцнішими вважають блоки, які виготовлені з використанням автоклавних установок, де вони висихають під високою температурою.

Якісні газобетонні блоки завжди можна замовити на сайті компанії «ЕОС». Тут вам гарантують професійний підхід до вибору, допоможуть в розрахунках і організують доставку матеріалів на будівельний майданчик або інший об'єкт. В наявності представлені газоблоки високих марок різних розмірів і фактури.