10.02.2015

Керамічні блоки Porotherm - якість і надійність понад усе

Керамічні блоки Porotherm. Статті, фото

Використання виробів з глини для зведення стін в житлових приміщеннях - це усталена традиція, особливо це стосується території нашої країни, де є великі запаси сировини. З цього, багато років використовувався рядова керамічна цегла для зведення зовнішніх стін і перегородок.

Але технічний прогрес і бажання власників економити на опаленні площ, змусили підійти до питання про створення і надалі застосування виробів з кераміки, тільки теплоізоляційними показниками, які будуть відповідати нормативам за вищевказаними параметрами.

Матеріалом, який зміг поєднати в собі всі перераховані вище вимоги став керамічний блок. На думку багатьох вітчизняних і зарубіжних експертів даний матеріал є оптимальним рішенням у плані надійності і довговічності.

 

Керамічні блоки Porotherm

Одним з лідерів по виробництву якісного продукту в даному сегменті є компанія Wienerberger, яка випускає керамічні блоки під торговою маркою Porotherm. Цей виробник відрізняється від конкурентів наступними критеріями: якість продукції, що випускається, велика лінійка типорозмірів в сукупності з допоміжними елементами, успішний досвід виробництва і реалізації даного матеріалу, позитивні рекомендації та відгуки від забудовників і будівельників по всій Європі. Ось основні складові, завдяки яким блоки даної торгової марки користуються попитом у споживачів у всій Європі.

Властивості керамічних блоків Porotherm

Окремо зупинимося на властивостях блоку від Wienerberger. По міцності цей матеріал володіє маркою міцності М-100, і нічим не поступається добре знайомому нам рядовому цеглі. Але на відміну від рядової цегли - готова стіна з блоків набагато рівніше, а це значить істотне зменшення витрат при внутрішньої або зовнішньої обробки стін.

Також стіни з такого блоку набагато тепліше в порівнянні з рядовка. Це пов'язано з тим, що: перше - цей блок має перфорацію, яка спрямована на повішення опору тепловтрат і друге - при його виробництві використовується технологія, завдяки якій блок стає порізірованним тобто більш теплим. Крім того, стіни з керамічних блоків - це паропроницаемий матеріал, завдяки якому створюється сприятливий температурно-вологості режим для проживання і життєдіяльності людини.

Про компанію Wienerberger

 Продукція компанії Wienerberger з'явилася на території України в 2006 році. Компанія активно імпортує вироблені матеріали такі як: керамічні поризовані блоки Porotherm, облицювальна клінкерна цегла Terca і керамічна черепиця Koramic.

Продукція, що поставляється в нашу країну, завозиться з заводів, які розташовані на території Польщі, Угорщини та Болгарії. Історична батьківщина цього концерну - Австрія. Саме на території цієї країни в 1819 році був побудований перший завод з виробництва цегли.

Засновником є ​​австрійський підприємець Алуа Мізбах. Крім імпортування продукції власного виробництва, концерн планує з часом відкрити власне виробництво продукції на території нашої країни.

Більш точної інформації з даного питання на даний момент немає, але будемо, сподівається, що це трапиться в недалекому майбутньому.