04.03.2015

Цегла ручного формування - старий і перевірений варіант для облицювання фасаду

Цегла під старовину.Фото, властивостіЦегла - це дуже поширений матеріал в сфері будівництва. Він застосовується як для зведення несучих, так і несучих стін. Але крім зведення несучих стін або перегородок, дуже часто цегла використовують для облицювання фасадів. Відповідно для цих робіт застосовується цегла з різними властивостями і функціями. Для облицювальних робіт використовують цеглу кількох видів: лицьова керамічна цегла, клінкерна цегла, силікатна цегла, гіперпрессованний або пресований цегла і цегла ручного формування. Всі ці види цегли володіють різними фізико-механічними властивостями і відповідно різну цінову політику. У даній статті ми поговоримо про самому презентабельному і дорогому з перерахованих вище видів - цегла ручного формування. Чому саме про нього? Все дуже просто, саме цей цегла з перерахованих вище видів має багату історію і дуже популярний на території Европі

Цегла під старовину, в чому запорука успіху?

Цегла під старовину. Фото, статті

Даний вид облицювальної цегли - це втілення надійності і традицій того регіону в якому він виготовлений. Справа в тому, що всі європейські виробники такого виду цегли, а це 90% представленого цегли на вітчизняному ринку, це величезні концерни або регіональні торгові марки, бізнес яких прийнято називати «сімейним». Залежно від розташування кар'єрів з покладами сировини для виробництва і потреби місцевого ринку збуту - формується лінійка квітів і фактур конкретного виробника.

Не дивлячись на те, що в Європі є велика кількість торгових марок, що випускають вищевказаний вид цегли - знайти ідентичні колекції практично неможливо. Винятком можуть бути тільки однорідні кольори, такі як червоний, білий, жовтий або коричневий. В основному всі колекції мають поєднанням декількох квітів, які можуть бути відображені на окремо взятому цеглі або поєднувати в колекції цегла різних відтінків або квітів. Також підкреслює індивідуальність цегли під старовину неідеальні розміри цегли, мається увазі відхилення від стандарту на 5 мм. Також трапляються екземпляри з вигином або прогином.

Як правило, весь цегла такого плану має і шорстку поверхню, яка може мати легкий види рустов. Це створює враження, що кожна цеглина був оброблений вручну, а на його виготовлення було витрачено чимало зусиль і здатності майстра.

На вибір клієнта тільки один виробник може запропонувати як мінімум три десятка колекцій з можливими варіаціями розмірів, що істотно збільшує вибір для покупця.

Цінова політика на даний вид цегла відрізняється від вище зазначених видів в сторону підвищення ціни. Це пов'язано понад перерахованими аргументами. Крім того, дуже важливо розуміти, що цей вид цегли проводиться тільки полнотелим виробом, що відповідно відображається на ціні.

Якщо Вам необхідний надійний, індивідуальний і привабливий фасад з цегли - розгляньте обов'язково варіант з цеглою під старовину. Тим більше на сьогоднішній день Ваше увазі пропонуються такі провідні європейські торгові марки як Vandersanden, MUHR, Roben, CRH, Engels і багато інших. Крім того, на сьогоднішній день вже проводиться ручна формування вітчизняного виробництва під ТМ Екатеринославський Цегла.