06.04.2015

Кладочні розчини для кладки від ТМ Бауміт

При будівництві приватного будинку, всі забудовники мислять глобально. Наприклад, після того як є на руках проект майбутнього будинку, а іноді і зовсім без нього - починається підбір матеріалів Суміші для кладки стін з цегли Baumitдля зведення фундаменту, «коробки» будинку і даху. У пошуку інформації в інтернеті, рад друзів або знайомих які вже побудували будинок, і рад від виконавця робіт - головне не забувати одну просту істину, що обраний матеріал повинен працювати системно. Наприклад - стіни з газобетону вкрай небажано утеплювати пінополістиролом, через те що це може негативно вплинути на подальшу експлуатацію стіни.

У даній статті мова піде про розчини, які використовуються для кладки стінових матеріалів. Ці розчини з кожним роком стають все більш популярнішими в зв'язку з тим, що надають додаткові корисні властивості матеріалів для стін. Як вид розчини для кладки за функціональним призначенням можна поділити на дві групи - теплоізоляційні розчини для кладки теплоеффектівних блоків (таких як газобетон, пінобетон або керамічний блок) і розчини кладок і затирання для облицювальної цегли. Цей поділ носить формальний характер і потрібно для чіткого розуміння призначення суміші.

Суміші для кладки стін від Бауміт

ТМ Бауміт - широко поширений бренд на будівельному ринку України. Центральний офіс компанії знаходиться в Австрії, де народилася ця торгова марка. На сьогоднішній день Бауміт - це величезний концерн, виробничі потужності якого розташовані в багатьох країнах Європи. Крім того побудований потужний завод в Китаї. Популярність цієї торгової марки була досягнута за рахунок трьох основних складових:

Розчини для зведення стін ТМ Бауміт реалізує досить давно. У портфелі пропозицій є такі позиції:

Кольорова гама Суміші для кладки стін з цегли Baumit

PlanoFix - клейова суміш для газобетонних блоків (це модифікована суміш, призначена для тонкошарового нанесення на основі сірого цементу з додаванням перліту).

ThermoMortel 50 - розчин для кладки керамічних блоків ( «теплий», модифікований легкий розчин, що володіє високим термічним опором).

KlinkerMoertel - розчин для облицювальної цегли з водопоглинанням до 6% (модифікований, мінеральний розчин кладки, що складається з трасового цементу, піску і добавок). Даний розчин випускається в семи колірних варіантах - світло-сірий, сірий, темно-сірий, антрацитовий, чорний, коричневий і бежевий.

Вище перераховані продукти крім PlanoFix проводиться за кордоном і завозиться в Україну під замовлення. Використання для кладок розчинів Бауміт - це запорука успіху і гарантія якості, незалежно від країни виробника.

На заводах компанії існує жорсткий відбір сировини використовуваного для виробництва всіляких продуктів, що випускаються під вище зазначеної торговою маркою. Єдиним винятком є ​​«унікальні добавки або компоненти», які завозяться на провадження у міру необхідності.

Наочний приклад - трасовий цемент, який використовується для виробництва кладок сумішей KlinkerMoertel.Даний цемент володіє цілим переліком корисних властивостей, таких як: мінімальна усадка суміші в готовому вигляді, відсутність «висолів» після висихання кладки за умови дотримання рекомендацій по влаштуванню облицювальної кладки.