05.07.2019

ТМ «Керамейя» - висока якість і багатий вибір клінкерної цегли

Клінкерна цегла ТМ «Керамейя» проводиться на заводі в м Суми ТОВ «Керамейя». Підприємство засноване завдяки американським інвестиціям, укомплектовано сучасним обладнанням і постійно проводить модернізацію і удосконалення в технологіях і виробничої лінії, йдучи в ногу з часом і вимогами ринку.

Висока якість і широкий асортимент продукції - це те, що Ви знайдете у ТМ «Керамейя». При правильному дотриманні технологій укладання, ТМ «Керамейя» дає гарантію 100 років на свою продукцію.

 Де використовується цегла Керамейя

Клінкерна цегла Керамейя в Києві. Фото, статті З кожним роком, клінкерна цегла ТМ «Керамейя» все частіше використовують в індивідуальному будівництві будинків, котеджів, гаражів, парканів, але, завдяки високим міцності, даний матеріал може і широко використовується також і у висотному будівництві.

Перевагами клінкерної цегли ТМ «Керамейя» при будівництві будинків, є те, що він не вимагає додаткового облицьовування, утеплення і пароізоляції.

Даний матеріал має гарну морозостійкість, водопогдощеніем, міцністю, надійністю і стійкістю до несприятливих атмосферних явищ (вітер, дощ, сніг). У будинку з клінкерної цегли ТМ «Керамейя» буде комфортна температура цілий рік, адже виготовлений повністю з натуральної сировини (глина) клінкерна цегла добре зберігає тепло взимку і не перенагревается влітку.

Переваги клінкеру Керамейя

Одним з переваг клінкерної цегли ТМ «Керамейя» перед аналогами на ринку, є його багатий вибір. Крім стандартного клінкерної цегли, завод виробляє фасонні елементи, які дозволяють прикрасити будова декоративними елементами і зробити його більш вишуканим і ексклюзивним.

ТМ «Керамейя» має найбільш широку палітру кольорів, тому зможе задовольнити смак будь-якого покупця або дизайнера.

Клінкерна цегла ТМ «Керамейя» випускається в трьох різних структурах: класика, магма і рустика.

Обираючи продукцію ТМ «Керамейя» Ви не прогадаєте, якщо хочете отримати оптимальну якість за прийнятною ціною. З постачанням матеріалу також не буде проблем. Вся продукція виготовляється на замовлення і поставляється безпосередньо з заводу, але ходові позиції завжди є в наявності на складах і при необхідності додаткового обсягу завжди можна оперативно отримати матеріал.