click fraud detection
11.08.2017

Цегельний будинок запорука здоров'я та благополуччя!

Стіни - основа будинку. Вони визначають міцність і жорсткість всієї конструкції, багато в чому впливають на мікроклімат в будинку. Тому для зведення стін дуже важливо правильно обрати матеріал, який зробить Ваш дім теплим, міцним і затишним.

Більшість людей купують будівельні матеріали виходячи з наступного: модні тенденції, респектабельний зовнішній вигляд, помірна ціна. Але, вибираючи недорогий та не дуже якісний матеріал, мало хто замислюється про те, що побудована з нього будівля виявиться не довговічною; про те, якщо заощадив зараз, все одно доведеться розплачуватися в майбутньому. Необхідно враховувати, що будівля будинку - це не тільки витрати на його будівництво, але і подальше систематичне обслуговування.

Скупий платить двічі

Тим часом, дуже багато матеріалів нового покоління, що вражають на перший погляд своєю зручністю в експлуатації в поєднанні з дивовижною дешевизною, ніяк не можна назвати екологічними і безпечними. І за всі їх «чудесні» якості споживачеві доводиться заплатити своїм здоров'ям. Адже живучи в стінах будинку, збудованого з сумнівного матеріалу, людина щодня вдихає чималу порцію хімікатів, які дуже згубно впливають на організм, особливо на дитячий або ослаблений, провокуючи розвиток важких легеневих патологій, а також хронічні алергії і імунні розлади.

Тим часом, найчастіше ми геть забуваємо: для того, щоб отримати найкраще і натуральне, зовсім не треба відчайдушно гнатися за загальноприйнятими будівельними матеріалами і хімічними вишукуваннями сучасної будівельної індустрії. Самим екологічно чистим і при цьому вельми зручним в будівництві матеріалом до цього дня продовжує залишатися керамічна цегла - повнотіла цегла, великоформатні керамоблоки, цегла лицьова, створені за допомогою природних речей - вогню, води, глини і піску.

Екологічність кераміки, перевірена багатьма поколіннями наших предків, не дає ніяких підстав для сумніву. У наш час панування індустрії штучного: синтетичні матеріали, генетично модифіковані продукти, численні ароматизатори та барвники, замінники всього і вся, змушують сучасну людину, як ніколи цінувати натуральність і природність в будь-яких проявах.

Керамічні блоки екологічні та безпечні

Гіпоалергенність і безпека - ось ідеальні фізичні показники справжньої глиняної керамічної цегли, які роблять її дійсно безцінним матеріалом для будівництва житла найближчих і рідних вам людей, символом турботи про їхнє здоров'я і благополуччя.

Цегла ХХI століття

Австрійська компанія Wienerberger, один з провідних світових виробників будівельних матеріалів, представила на вітчизняному ринку новинку: великоформатні поризовані керамоблоки Porotherm, що отримали назву «цегляний блок» або «великоформатні керамічні блоки». Новий матеріал поєднує в собі всі переваги цегли і блоків з пористих бетонів, не має їх недоліків і з повним правом може вважатися кращим на сьогоднішній день матеріалом для малоповерхового і висотного будівництва.

В чому переваги великоформатних цегляних блоків Porotherm?

З давніх-давен люди цінують цеглу за те, що вона «дихає». У приміщеннях з цегляними стінами ніколи не буває занадто душно: чудовий матеріал як найкраще забезпечує оптимальну вентиляцію приміщення. Цегла - справжній хранитель тепла і затишку Вашого будинку. У цегляному будинку жити легко і приємно: цегляні стіни не створюють парникового ефекту, і будинок не перетворюється на своєрідний термос. Крім того, цегляний будинок вигідно відрізняється ще й своєю вогнестійкістю. У такій властивості цегли як стійкість до вогню немає нічого дивного, адже вона ще при народженні проходить «хрещення вогнем».

Великоформатні керамоблоки Porotherm

Керамічна цегла Porotherm відмінно виводить надлишки вологості, яка є неодмінним супутником будь-якого побуту. У той час як, наприклад, бетонні блоки через ту ж вологу незабаром покриваються плямами цвілі та тріщини, внаслідок надлишку Н2О, від бетонних стін дуже швидко відвалюються шпалери і лущиться фарба. Людина, що живе в такому мікрокліматі має досить високу ймовірність легеневих і шкірних захворювань. У будинку з кераміки Ви можете не турбуватися за своє здоров'я і здоров'я своїх близьких: на відміну від азбестових матеріалів, цегляні блоки Porotherm не виділяють шкідливих речовин.

Основні переваги великоформатних блоків Porotherm

Теплопровідність. Найгіршою теплопровідністю володіє повітря. Тому в керамоблоках Porotherm пустотність складає 50%. Це дозволяє зводити стіну меншої товщини зі збереженням усіх вимог з теплотехніки, збільшуючи тим самим корисну площу будівлі. Зменшення кількості «містків холоду» від використання блоків - це економія на опаленні та цементному розчині.