click fraud detection
30.10.2017

Feldhaus Klinker – флагман з виробництва клінкерних виробів

ТМ Feldhaus Klinker по праву вважається одним з провідних виробників клінкерних виробів в Німеччині. З 1857 року компанія займається виробництвом високоякісного німецького клінкеру – цегла, фасадна плитка та бруківка. Щороку на 3 заводах виготовляється понад 90 млн. одиниць продукції, яка поширюється в 30 країнах.

Feldhaus Klinker лідер з виробництва клінкерних виробів

Традиції створення ексклюзивної клінкерної цегли Feldhaus Klinker з позаминулого століття пропонують незмінну якість. Величезний досвід і технічні знання, накопичені за роки роботи, в поєднанні з новітніми методами виробництва, забезпечують надійність, стабільність та стійкість до атмосферних опадів не зважаючи на пору року – продукції компанії. Завод Feldhaus також є одним з передових в Німеччині в сфері виробництва клінкерних виробів. Вся продукція - фасадний и тротуарний клінкер, клінкерна плитка під цеглу і фасонна цегла - виготовляються з спеціально відібраних сортів глини та проходять обпалюються при температурі 1200° C. Так створюється традиційний, який використовується століттями в будівництві будівель, але при цьому унікальний матеріал - клінкер.

Результатом високих вимог до якості виробленого продукту і повноцінного задоволення споживачів є придбане компанією міжнародне значення. Продукція Feldhaus вийшла далеко за межі Німеччини і тепер у всьому світі вважається синонімом надійності і ефективності. Компанія Feldhaus знаходиться не тільки в спектрі лідируючих виробників першокласних клінкерних виробів, а також є стабільним партнером будівельних компаній та архітектурних бюро чи майстерень. Feldhaus забезпечує клієнтів натуральним клінкером, який дозволяє нейтралізувати будь-які атмосферні дії. Крім того, продукція має високу міцність та приємні естетичні характеристики, завдяки яким гармонійно вписується в контекст будь-якого фасаду. Облицювальний клінкер і клінкерна плитка під цеглу виробляються відповідно DIN 105 і DIN EN 771-1, бруківка клінкер – відповідно до DIN EN 1344 і DIN 18 503.

Продукція має вражаючі показниками паропроникності, морозостійкості і водопоглинання, які разом гарантують довговічну службу клінкерної плитки, цегли або бруківки виробленої під Feldhaus Klinker. Завдяки зазначеним експлуатаційними характеристиками, а також широкому асортименту продукції, професіонали все частіше роблять вибір на користь клінкерної плитки під цеглу цієї німецької компанії. Клінкерна плитка Feldhaus Klinker, а також система зовнішнього утеплення мокрого типу дозволяють повноцінно захищати фасад від несприятливого впливу різних погодних умов. Рекордно низький рівень вологопоглинання, який не перевищує 3% (звичайна цегла має показник 25%), робить клінкерні вироби ТМ Feldhaus особливо стійким до будь-якого погодного явища. Крім того, цегляний фасад, облицьований клінкерною плиткою, на вигляд нічим не відрізняється від фасаду змурованого повноцінною цеглою.

Feldhaus Klinker – широкий асортимент продукції

Не дивлячись на те, що клінкерна плитка все більш актуальна на території України, ТМ Feldhaus активно намагається інтегрувати фасадну клінкерну плитку в інтер`єри внутрішніх приміщень. Плитку вже активно використовують для облицювання камінів, крім того активно розвивається тенденція використання її в якості оздоблювального матеріла для стін. Наприклад, у представницькому приміщенні стіни облицьовані клінкером мають притягувати погляди відвідувачів. Feldhaus Klinker - це вірний помічник в доданні будівлі респектабельності та естетичності.

Клінкер гармонійніше інших матеріалів для мощення поєднується з будь-яким ландшафтнім інтер'єром. Вічна краса - ще одна перевага клінкерної продукції. Вона може вступати в не нескінченні комбінації з багатьма іншими матеріалами такими як - скло, сталь, дерево. Візуальні характеристики клінкеру Feldhaus перетворюють звичайні будинки в справжні шедеври. Винятковими відмінностями володіють ангобовані і глазуровані клінкерні плитки, які доступні в багатьох кольорових відтінках. Особливою популярністю користуються вироби з візуальним металізованим ефектом. Клінкерною глазурованою плиткою лінійки Glaso можна прикрасити фасади великих розмірів. Клінкерна плитка з ангобованою поверхнею лінійки Galena має грайливі стереоскопні кольори, а також заворожує стабільними переходами від блискучих до матових відтінків.

Найважливіше завдання фахівців Feldhaus Klinker полягає в відтворенні за допомогою нового обладнання та сучасних технологій досконалості і привабливості поверхні WASSERSTRICH, яка вже сьогодні є класикою, причому як в клінкерну цеглу, так і в клінкерну плитку під цеглу. Оновлена клінкерна плитка серії Sintra, що характеризується ручним процесом виготовлення форми, виглядає по-справжньому чудово. Плитка даної лінійки має дивно природну поверхню і в той же час відрізняється унікальною глибиною кольору. З точки зору технології виробництва плитка серії Sintra - це справжня новинка і не тільки в області клінкеру. Звичайна плитка такого ж формування виготовляється шляхом відрізання фронтальної поверхні від цегли. Продукція серії Sintra виготовляється виключно поштучно. Кращі сорти глини, після педантичного перемішування і додання їй форм, підлягають обпеченню при температурі, яка досягає до 1200С. Таким чином, виріб виходить абсолютно твердим, а значить - надійним і міцним. Клінкерна плитка даної лінійки має показник вологопоглинання від 2 до 6 відсотків. Продукції з клінкеру Feldhaus серії Sintra безстрашні дощ, різко мінлива температура і інші погодні умови.

Особливими досягненнями Feldhaus Klinker є вироби, покликані облаштувати тераси і сходи котеджів і заміських будинків. Втілені фахівцями ідеї відтворюють особисті переваги найвимогливіших клієнтів. За допомогою мостового клінкеру від Feldhaus Ви реалізуєте свій творчий потенціал при облаштуванні будинку, про який мріяли. Клінкерна цеглою можна задати тон терасі, ганку, барбекю, сходам і гаражу. Продукція Feldhaus володіє не тільки численними можливостям, а й відповідними якостями. Мостовий клінкер вже давно довів свою міцність і стійкість на численних тротуарах європейських міст. Вибір мостового клінкеру Feldhaus повинен вразити будь-яку уяву: численні форми, кольори і неповторні дизайнерські рішення. Неймовірний динамізм клінкерних виробів вже багато років задовольняє найтонші смаки. Тераса або ганок вмить пожвавитися мозаїкою, викладеною бруківкою клінкером.

Feldhaus Klinker дає можливість урізноманітнити оформлення, вибрати колір, які додадуть вашому дому абсолютно особливий вид. Але зовнішні особливості клінкерної кладки не є єдиним чинником, який повинен впливати на вибір. Разом з відтінками і формами велике значення має вид укладання. Тут також є з чого вибирати: спокійні лінії, прямі лінії в ланцюговій перев'язці або зигзагоподібні лінії в перев'язці ялинкою.

Таким чином, продукція компанії Feldhaus Klinker забезпечує довговічну кладку, істотну економію на монтажі та обслуговуванні, а також надає бездоганний зовнішній вигляд фасаду протягом багатьох років. Сьогодні і всі 157 років діяльності Feldhaus уособлює загальну красу і справжню німецьку якість!