click fraud detection
05.10.2017

Feldhaus Klinker - історія компанії

Завод Feldhaus Klinker, розташований на території Німеччини в землі Bad Laer (Нижня Саксонія) де активно виробляє клінкерну цеглу вже більше 150 років.

Таке місце для заводу обрано не випадково, адже саме глина з Вестфальського родовища наділяє цеглу і тротуарну бруківку з цього регіону унікальними характеристиками. Саме тугоплавкі глини з цього району і дали назву клінкеру - співаючий камінь.

Завод Feldhaus Klinker

Зносостійкість і міцність виробів з цієї глини зробили назву клінкер загальним - клінкерна цегла, клінкерна плитка - дуже часто сьогодні так кажуть про всі керамічні вироби, хоча це далеко не так, виробництво справжнього клінкеру можливо тільки в Німеччині, тому застосовувати дане поняття до продукції інших країн не зовсім коректно. Саме з цієї причини в 1857 році в цих землях було закладено сімейне підприємство, яке по сьогоднішній день поєднує в своїх виробах традиції німецької якості та німецьку точність з передовими технологіями промислового виробництва. На сьогоднішній день Feldhaus Klinker один з найпопулярніших заводів з виробництва клінкерної цегли з унікальної німецької глини, продукцію якого Ви зможете придбати і в Україні. Завод має в своєму розпорядженні не тільки потужні виробничі можливості, а й чудову команду професійних дизайнерів, які розробляють кольори від яких захоплює подих. Сполучення кольорів та фактури клінкерної плитки або цегли підібрані настільки добре, що їх хочеться побачити на фасаді свого нового або реконструйованого старого будинку.

Окрім великого різноманіття кольорів та фактур продукція Feldhaus Klinker вражає високою якістю виготовляємої продукції. Завдячуючи поетапному контролю якості, який здійснюється від заготівлі глини до виходу готової продукції з печі, що дозволяє виготовленій продукції ТМ Feldhaus Klinker відповідати жорстким німецьким вимогам (DIN). На сьогоднішній день на заводі виробляються десятки найменувань клінкерної цегли, тротуарної та фасадної плитки. Обираючи Feldhaus Klinker ви вибираєте якість, яка йде в століття від одного з кращих виробників Німеччини!