29.07.2019

Будинки з керамоблоків

Завдяки своїм чудовим фізико-механічним властивостям керамоблок давно завоював ринок Європи. Сьогодні з нього будують як недорогі приватні будинки, так і солідні особняки. Практичні жителі Європи вже давно підрахували, наскільки вигідніше жити в екологічному, безпечному для здоров'я будинку, не переплачуючи при цьому за опалення та кондиціювання.

Керамоблоки Сьогодні великий і красивий будинок з керамоблоків стає синонімом достатку і затишку. Житло з цього інноваційного матеріалу, вдало поєднує в собі переваги традиційних цегляних будівель і досягнення сучасних технологій будівництва.

Керамоблоки: чому їх вибирають

Поризовані керамоблоки виготовляються з глиняної сировини, що використовується для виробництва цегли.

Відмінність полягає в тому, що в масу при виготовленні блоку додають різноманітні компоненти (наприклад: дерев'яну тирсу), які при випалюванні вигоряють для створення мікропор і, крім того сама структура блоку має численні вертикальні шви і ребристі краї.

Особливості зведення будинків з керамоблоків

Пустотні керамоблоки при кладці розміщують поперек стіни довгою стороною, тому товщина стіни виходить такою ж як і довжина блоку.

Сьогодні на ринку будівельних матеріалів продаються блоки різних типових розмірів. З них виконується одношарова кладка товщиною 25, 38, 44 і 51 см.

На території України стандартом вважається будівництво з керамоблоків довжиною 38 см. Крім блоків стандартного розміру випускаються дрібноформатні добірні блоки, призначені для перев'язки кутів.

Керамоблоки мають масу переваг:

Зведення будинків з керамоблоків. Фото, статті Для зведення внутрішніх перегородок виробники радять брати рядові керамоблоки. Фасад будівлі зручно зводити з особових керамоблоків, що виконують декоративну функцію. Їх поверхня може бути гладкою (підходящою для фарбування) або рельєфною.

Обираючи керамоблок для будівництва Вашого майбутнього маєтку, Ви обираєте довговічний, екологічний матеріал, котрий буде слугувати вам вірою і правдою не один десяток років.