23.08.2019

Керамоблоки: особливості і переваги

Цегла, в тому вигляді, в якому ми її знаємо, мало чим відрізняється від цегли, за допомогою якої зводили будинки в стародавніх містах, знайомих нам за підручниками історії. У свою чергу, «нащадки» керамічних будівельних матеріалів - група керамоблоків з самим різним призначенням і характеристиками є якісно новим матеріалом, здатним завдяки своїм унікальним властивостям істотно прискорювати і здешевлювати будівництво.

Керамоблоки: матеріал нового покоління

Керамоблоки: матеріал нового покоління. Фото, статтіСучасні керамоблоки повністю змінюють відношення до призначення і властивостей стінових матеріалів. Це вже не просто будівельні блоки: стіни з цього матеріалу - це практично «станція клімату», що підтримує здоровий мікроклімат і рівень вологості, що сприяє природному ефективному кондиціонуванню і регулює температуру, запобігаючи при цьому її різким перепадам.

Завдяки розмірам блоків кількість швів при кладці стін мінімальна - вона в чотири рази менше, ніж при кладці звичайної цегли, що важливо для теплоізоляції. Крім цього досягається істотна економія розчину і в три рази скорочується час, що витрачається на укладання стін. Таким чином, великий розмір блоків сприяє не тільки високому теплозахисту, а й економії часу та коштів.

Технологія виробництва «теплої» кераміки, поризація

При виробництві цього матеріалу використовується технологія, завдяки якій керамоблоки називаються «теплими». Основою цієї інноваційної технології, є методика поризації - ноу-хау, що відкрила нову сторінку в історії створення доступних будівельних матеріалів нового покоління.

Поризація - це технологія поліпшення теплозахисних властивостей блоків за рахунок створення в їхній структурі мікроскопічних пустот. Досягається це веденням дрібної тирси і подібних до неї органічних частинок в глинисту структуру суміші. Так як температура в момент випалу блоків досягає 1000 С°, будь-яка органіка всередині блоків вигорає, а замість неї залишаються мікропори. Гази, які утворюються в момент згоряння органіки, просочуються між глинисту структуру, створюючи при цьому складну мережу каналів мікроскопічних перетинів по всьому об'єму блоку.

Освіта в блоках мікропор відбувається на передостанньому етапі виробництва, перед тим, як готові блоки охолоджуються при спеціальній температурі і проходять ряд тестів на щільність, міцність і відповідність стандартам.

На першому етапі виробництва відбувається змішування органічних частинок з піском і спеціальною глиною необхідного виду і якості. Сировина змішується в однорідну масу необхідної консистенції, потім надходить в вакуумні преси. Після того як в пресах суміші надається форма, напівфабрикати блоків транспортуються в спеціальні камери для сушки.

Блоки, з яких видалена зайва волога, відправляють в піч, де створюється температура близько 1000 С°, що і призводить до поризації виробів та придбання блоками корисних властивостей.

Керамоблоки: пористість без втрати міцності

На перший погляд, через численні канали і порожнини поризовані керамоблоки повинні мати більш низькі показники міцності, ніж вироби з глини без перфорації, однак насправді «пористий» блок так само міцний, як і повнотілі аналоги. Це пояснюється тим, що в процесі випалу розігріті гази можуть вільно проходити крізь товщу виробів через технологічні канали всередині блоків.

При цьому відбувається швидке прогрівання тонких стінок, що розділяють внутрішні порожнечі блоків, кераміка «спікається» рівномірно, завдяки чому досягається її максимальна структурна міцність. Такі блоки легко витримують перевірку на міцність при стисненні з зусиллям в 120 кг/см2, демонструючи при цьому ті ж характеристики міцності, якими володіє звичайний керамічний повнотіла керамічна цегла.

Керамоблоки часто порівнюють з газобетонними і керамзитобетонними блоками, що само по собі некоректно: «кераміка» і блоки, вироблені на основі бетону, відносяться до різних класів матеріалів які використовуються для зведення стін. Переваги «кераміки» підтверджені тисячолітньою історією використання цього матеріалу. Блоки, вироблені на основі бетону, не можуть похвалитися тим же самим, так як вони були винайдені і почали використовуватися не більше 40 років тому.

Керамоблок VS керамзитобетонні блоки

Будівельні керамзитобетонні блоки, на відміну від керамічних, які не піддаються процедурі поризації, і виробляються за технологією напівсухого пресування за допомогою вібруючих форм, які надають зчеплення суміші з дрібною фракцією керамзиту, цементу і води. Роль утеплювача в ньому грають гранули керамзиту - спіненої глини.

Одним з основних переваг керамзитобетону є його низька вага, яка складає майже в 2,5 рази менше керамоблоків. Однак за свою легкість керамзитобетон «розплачується» крихкістю, низькими показниками морозостійкості та щільності.

Крихкість цього матеріалу - властивість, очевидне навіть для недосвідченого забудовника: керамзитобетон майже також крихкий, як газосилікатний блок. Крихкість, що є результатом його високої пористості, є одним з найголовніших недоліків керамзитобетону – через це галузь застосування цього матеріалу різко звужується.

Характеристики вологості і температурної усадки блоків з керамзитобетону можливо порівняти з показниками пенобетонов - з цієї причини при зведенні стін блоки повинні бути укладені тільки на розчин. Ще одна заявлена перевага керамзитобетонних блоків - економічність є в їхньому випадку поняттям відносним. На відміну від поризованих блоків з кераміки, при використанні керамзитобетону для зведення зовнішніх стін необхідне додаткове утеплення, що в свою чергу призведе до збільшення вартості 1 м.кв. стіни.

Керамоблок VS газобетонні блоки

Керамоблок або газобетонні блоки. Фото, статтіГазобетонні блоки - це ще один матеріал для зведення стін, який порівнють з керамоблоками. Так само як і «кераміка», газобетонні або газосиликатні блоки піддаються процедурі поризації. Різниця тут у тому, що у випадку з газобетоном він протікає з використанням хімічної реакції: порошок алюмінію в складі суміші вступає в реакцію з водою і гідроксидом кальцію. Внаслідок дії водню піниться суміші з піску, вапна і цементу.

Ще м'яка спінена маса, витягнута з форм, відправляється до автоклавної печі, де при 374° за Фаренгейтом і тиску в 12 бар кварцовий пісок вступає в реакцію з гідроксидом кальцію. В результаті цього формується гідрат кварцу кальцію. Після цього процесу стабілізації газосиликатні блоки можуть бути використані для зведення стін.

Різниця у властивостях газосилікатних і керамічних блоків досить істотна. В першу чергу це вимоги до типу фундаменту: для газобетону, на відміну від керамічних блоків необхідний стрічковий монолітний фундамент - більш «легкий» варіант фундаменту може привести до усадочних деформацій і появи тріщин в кладці.

«Кераміка» хімічно нейтральна. Цього не можна сказати про газобетон - залишкове вапно, присутнє в кладці, з часом може призвести до корозії металевих елементів, таких як перемички, арматура, каркас і трубопровід. Здатність газобетону вбирати вологу істотно вище, ніж у керамоблоків. Цей недолік газосилікатних блоків сильно і швидко вбирати вологу призводить до різкого зниження їх теплотехнічних характеристик і деформацій кладки. З цієї причини при будівництві необхідно передбачати комплекс інженерних заходів щодо захисту від надмірного зволоження.

Є ще одна, і дуже важлива відмінність газосилікатного блоку від «кераміки»: реклама стверджує, що використання газобетону дозволяє знизити витрати на будівництво за рахунок дешевизни матеріалу. Однак при цьому замовчується, що із-за низькою механічної міцності матеріалу для газосилікатного блоку необхідне спеціальне і досить дороге кріплення.

Нові технології в «кераміці»: напрямок розвитку

Провідні виробники керамоблоків, такі як відомий у всьому світі бренд Wienerberger, що випускає найрізноманітніші формати блоків від 2,1 NF до 14,3 NF, постійно вдосконалюють технологію виробництва.

Розвиток здійснюється в двох напрямках:

Керамоблоки, виробляються за унікальною технологією, розробленою в європейських лабораторіях. Вони мають габарити, які в 15 разів перевищують габарити стандартної повнотілої цегли і при цьому мають в 5 разів меншу вагу. Хоча теплоізоляційні властивості звичайної цеглини досить високі, блоки зберігають на 80-100% більше тепла - повітря, яким заповнюють їх внутрішні порожнечі, є високоефективним утеплювачем.

Кераміка - унікальний матеріал, гідно оцінений в найрозвиненіших країнах світу. Не випадково в Німеччині, Австрії і Великобританії будинки, побудовані з керамоблоків, складають від 60 до 80% від усього обсягу будівництва.

Дивовижні властивості керамічних виробів використовуються в самих різних галузях - від виробництва ортопедичних імплантатів до створення системи теплозахисту космічних кораблів, а в сфері будівництва вони роблять керамоблоки сучасним, високоефективним рішенням.